ECODesign
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý

Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý

949 Kč

8584895

Určený pro dospělého a dítě (nosnost 120 kg) na společné sdílení zážitků na moři. Pouze do vody do max. výše pupíku. Do vln menších než 1 m.

Kompaktní tandemový bodyboard pro rodiče s malými dětmi.

Barva:

Slunečnicová žlutá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ERGONOMICKÝ TVAR

6 madel. Leash není v balení, lze dokoupit zvlášť. Nevoskujte.

Skladnost

Skladné rozměry. Nafukování ústy nebo pumpou. Kapsa na uložení.

STABILITA

Tvarovaná deska. Nenechávejte na slunci.

KVALITA SKLUZU

Matracová skluzná plocha. Do vln menších než 1 m.

ECODESIGN

Díky ekologicky šetrnějším procesům je dopad na životní prostředí při výrobě tohoto produktu snížen o 30 %.

Technické informace

Jak správně zvolit velikost bodyboardu?

Velikost bodyboardu přímo ovlivňuje jeho stabilitu a ovladatelnost. Je třeba, aby byla přizpůsobená postavě uživatele. Tento tandemový bodyboard je určený na jízdu ve dvou, kdy dítě leží vepředu a dospělý vzadu. Aby byla zajištěna dobrá ovladatelnost prkna, hmotnost dítěte by neměla být vyšší než 40 kg a hmotnost dospělého vyšší než 80 kg.Používejte výhradně v místech s dohledem plavčíků.

Rady k používání

Bodyboard lze nafouknout ústy nebo pumpou (nutno zakoupit zvlášť). Nehustěte ho příliš, přehuštěný bodyboard bude jezdit hůře a může se poškodit v případě, že by byl vystaven vysokým teplotám. Při sjíždění vlny na bodyboardu ležíte. Abyste se vyhnuli podráždění pokožky na pažích nebo na břiše, oblečte si na bodyboarding tričko s dlouhými rukávy a UV ochranou nebo neoprenovou kombinézu.

Jak s tímto výrobkem chytit vlnu

Tento bodyboard je určený na sjíždění vln v mořské pěně u břehu, kde dítě dosáhne na dno a voda mu sahá max. k pupíku.
Dítě se položí na bodyboard a oběma rukama se chytí předních rukojetí. Nohy mírně od sebe. Dospělý je vzadu a rukama se drží prostředních rukojetí (ruce okolo dítěte). Při sjíždění malé pěny (< 1 m) leží dospělý na boardu a tlačí nohama směrem k pláži.

Bezpečnost při používání

Upozornění! Pokud je uživatelem dítě, používejte pod dohledem dospělé osoby. Zvláště je třeba být opatrný v případě větru a proudů. Doporučujeme používání bezpečnostních pomůcek, jako jsou například plovací vesty nebo rukávky. Není vhodný pro děti mladší 3 let. Můžete připevnit leash, který lze dokoupit zvlášť.Nepoužívejte k tažení za lodí.

Jak uchovat nafukovací bodyboard v dobrém stavu

K zachování dobrého stavu bodyboardu vám doporučujeme:
neskákat s ním do bazénu,
nenechávat ho nafouknutý na slunci nebo při teplotě nad 30 °C (po použití ho vyfoukněte). Zejména ho nenechávejte na přímém slunci ve vozidle.
Než půjdete s bodyboardem do vody, zkontrolujte, zda je v dobrém stavu, žádný svár nebo šití nejsou poškozeny, ventilek je řádně zavřený a zasunutý do bodyboardu a neuniká z něj vzduch.

Ekologický a odolný

Tento model nafukovacího bodyboardu je vyrobený z jiného materiálu než předchozí modely. To nám umožnilo snížit dopad na životní prostředí o 38 % (38% snížení dopadu na životní prostředí ekvivalentní v kg emisí CO2). Tento materiál byl použitý u modelů pro dospělé a tandemových modelů.

Co dělat, když se bodyboard vyfukuje?

Je normální, že tlak vzduchu v bodyboardu se mění v průběhu dne i při položení na vodu. Každý pokles teploty má za následek snížení tlaku vzduchu. Proto bodyboard v případě potřeby ústy dofoukněte.
Pokud se však po dofouknutí a použití ve vodě bodyboard výrazně vyfoukne, není to normální. V takovém případě se ujistěte, že je ventilek dobře uzavřený.

Co dělat, když z bodyboardu uniká vzduch nebo nedrží kryt ventilku?

Tento bodyboard musí být používán pouze v doporučených podmínkách. Zabraňte dětem používat jej jakýmkoli jiným způsobem.
Pokud se při běžném používání stane, že kryt ventilku nedrží na svém místě anebo zevnitř uniká vzduch skrze švy bodyboardu, můžete jej v záruční době (2 roky) reklamovat.

Co dělat, když ventilek uchází?

Pokud z ventilku uchází vzduch, je to většinou způsobeno tím, že je uvnitř písek, který stačí odstranit.
Bodyboard částečně vyfoukněte a nechte jej uschnout (suchý písek se odstraňuje lépe než mokrý).
Použijte pumpu a foukněte do ventilku, pak stlačte tlačítko na ventilku a vyfoukněte vzduch i se zrnky písku ven (můžete do něj zkusit fouknout i ústy, pak ovšem hrozí namočení písku).
V každém případě by měl nepropustnost zajistit uzávěr ventilku.

Rozměry

Nahuštěný: 105 × 66 cm.
Vyfouknutý (v kapse): 34 × 29 cm.

Výrobky rozdělujeme do 4 skupin podle úrovně uživatelů. Tento výrobek je určený pro úplné začátečníky.

Úplní začátečníci: pohybují se v pěně u břehu do výšky 1 m, nemají ploutve a odrážejí se nohama ode dna. Chtějí si především užít zábavu při zkoušení nového sportu (nejčastěji na bodyboardu s úchyty). Začátečníci: zvládnou malé obloučky ve vlnách vyšších než 1 m, plavou s ploutvemi. Chtějí se v tomto sportu zdokonalit. Pokročilí: jsou rychlejší a začínají s různými triky ve vlnách do 150 cm. Zkušení: pohybují se ve všech typech vln a ovládají i akrobatické triky: ARS, 360°, tube.

Radbug

Radbug je značka, která se v rámci skupiny Decathlon věnuje vývoji vybavení na bodyboarding a bodysurfing. Naším cílem je zprostředkovat krásu těchto sportů co největšímu počtu uživatelů. Pocit hladkého klouzání na mořských vlnách je čirý, opojný a návykový. Nabízíme jednoduché a inovativní výrobky pro začátečníky i pokročilé, aby si tyto pocity mohl vychutnat opravdu každý.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 50% Polyamid , 50% Polyvinylchlorid

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Nepřefukujte a nenechávejte nafouknutý na přímém slunci, pokud ho nepoužíváte. Po použití opláchněte a nechte oschnout ve stínu.

Pokyny pro uživatele

Pokud je uživatelem dítě, používejte pod dohledem dospělé osoby.

TESTY

Vyvinuto a testováno našimi týmy ve francouzském městě Hendaye. Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.

Obrázky

Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý
Bodyboard Tandem Weezmi nafukovací žlutý

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi