BMX Wipe 500 18"

4 999 Kč

Kolo pro děti od 7 do 9 let (vysoké 130 až 160 cm) na začátky s jízdou na BMX v bikeparcích a v městském terénu.

Těšte se na první triky!

Otázky a odpovědi
Barva: Tmavě modrá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Snadné učení

Specifická geometrie usnadňuje ovládání kola.

Snadné použití

Malý převodník a pastorek v náboji usnadňují rozjíždění.

Odolnost

Ocelový rám, vidlice, řídítka a představec. Zesílené gripy.

Doživotní záruka

Doživotní záruka na rám, vidlici, představec a řídítka.

Technické informace

Rám

Geometrie inspirovaná nejlepšími modely na trhu zajišťuje stabilitu a ovladatelnost. Rám je přizpůsobený dětem od 7 do 9 let (vysokým 125–135 cm). Nebuďte tedy překvapení, až své dítě uvidíte jet vestoje, zkušeně zatáčet, zvedat přední kolo a skákat! Kolo je vyrobené z Hi-Ten oceli, která je zárukou odolnosti.
Horní trubka 487,4 mm, zadní stavba 329 mm, hlavový úhel 76,4°.

Vidlice

Vidlice z Hi-Ten oceli pro maximální odolnost. 5mm patky vidlice jsou vysoce odolné vůči nárazům.

Představec

Naše BMX kola jsou vybavena hliníkovými představci se standardem Headset (používaným na horská a špičková silniční kola). Systém Headset zajišťuje pevnost a odolnost. 6 šroubů BTR zajišťuje pevné spojení představce a řídítek. Rozměry: 35 mm.

Řídítka

Geometrii řídítek jsme věnovali speciální pozornost a péči při vývoji i testování. Řídítka z Hi-ten oceli jsou maximálně odolná. Jsou poměrně vysoká, takže usnadňují nácvik jízdy ve stoje, ale současně umožňují jízdu v sedě s rovnými zády. Jejich šířka usnadňuje úchop a zajišťuje stabilitu a ovladatelnost. Rozměry: výška 190 mm, šířka 675 mm, back 10°, up 3°.

Gripy

Pohodlné gripy 140 mm s lamelami. Mají zesílené objímky, které jsou odolnější vůči odření o zem. Gripy jsou díly podléhající opotřebení, náhradní můžete koupit v našich prodejnách a snadno je na kole vyměnit.

Brzdy

Kolo jsme vybavili krátkými brzdovými páčkami (na 2 prsty). Jsou přizpůsobené dětským rukám a jízdě na BMX kole. Zajišťují účinné brzdění s vynaložením malé síly.

Převody

Toto BMX je vybaveno tzv. mikro převodem. Tato technologie využívá malý převodník a pastorek integrovaný v náboji. Díky tomu není převodník tolik vystaven nárazům. Díky malé velikosti je pevný a odolný. Tato sestava navíc zaručuje větší účinnost každého šlápnutí do pedálů. Ozubení: 25-11.
Jednodílné kliky: 152 mm.

Pedály

Kolo má nové, tenké a lehké pedály, speciálně navržené pro malé jezdce. Jsou širší a zajišťují tak lepší stabilitu chodidla. Vzorek na povrchu zajišťuje přilnavost. Ocelová osa je přímo určená na BMX jízdu.

Sedlovka / sedlo

Kolo má sedlovou objímku nastavitelnou bez nářadí, takže sedlo snadno zvednete pro jízdu v sedě i snížíte pro jízdu ve stoje a nácvik triků.

Kola

Široké hliníkové ráfky jsme zvolili pro jejich odolnost a nízkou hmotnost. Díky 28 paprskům jsou kola velmi odolná. Obě kola mají 10mm osu, která umožňuje snadnou montáž pegů.

Pláště

Široké pláště 18 × 2,10 zajišťují skvělou přilnavost a vynikající tlumení při skocích. Díky malému vzorku se hodí na ježdění po asfaltu i v městské divočině.

Země výroby

Toto kolo bylo smontováno v Itálii.

Hmotnost

13 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Tělo 100% Ocel

Pokyny pro uživatele

Nehodí se na pravidelné ježdění ve skateparku/dirt/race.Max.90kg

TESTY

Výrobky z této řady byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s našimi technickými partnery (80100 SK8PARK ABBEVILLE).

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi