Bio tyčinka z datlí a borůvek bez lepku

139 Kč
926,67 Kč/KG
965847

Bio a bezlepková tyčinka z datlového těsta je určená na tréninky a závody nad 3 hodiny.

Bio a bezlepková tyčinka z datlí vám pomůže doplnit potřebnou energii při trénincích a závodech nad 3 hodiny.

Otázky a odpovědi

Příchuť:

Borůvka

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ENERGETICKÁ HODNOTA

108 kcal na tyčinku.

ANTIOXIDAČNÍ VLASTNOSTI

Vitamín C má antioxidační účinky a chrání buňky před oxidativním stresem.

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ / ZAVÍRÁNÍ

Velmi snadný způsob otevření a uzavření jednou rukou.

Složení

Obsahuje 72,5 % ovoce.

SNADNÝ PŘENOS

Díky praktické velikosti se snadno vejde do kapsy.

Technické informace

Bio tyčinka s vysokým podílem ovoce!


Ve všech procesech své výroby je tyčinka certifikována označením Écocert® (pro nás) a Certifood® (pro našeho španělského dodavatele).
Co se týče složení, jsme hrdí na to, že jsme vyrobili tyčinku, která obsahuje 72,5 % ovoce (borůvka) nebo 65 % ovoce (verze s kakaem).

Komu je tyčinka z datlového těsta určená

Tyčinka je vhodná pro všechny sportovce, kteří chtějí bio doplňky stravy, a pro ty, kteří jsou alergičtí na lepek. Díky snadnému otevření a lepší konzistenci díky přídavku lněných a slunečnicových semínek je ideální jako občerstvení při sportu nad 3 hodiny. Datle jsou navíc přírodním zdrojem sacharidů, snadno se tráví, a tak jsou ideální stravou pro sportovce (na cyklistiku, triatlon, trail apod.).

Jsou v tyčince vitamíny?

Chtěli jsme, aby tyčinka měla antioxidační účinky a zabraňovala oxidačnímu stresu, proto jsme plánovali přidat vitamín C. Jedná se však o aditivum, které nepatří do bio výrobku, a tak jsme hledali alternativu.
A našli jsme ji v acerole: ta je bohatá na vitamín C, a tak jsme díky ní mohli vytvořit tyčinku dle našich představ!

Přísady

„Chceme šetřit životní prostředí, a tak jsme logicky sáhli po přírodních přísadách. Při výrobě bychom totiž měli myslet zejména na klima a životní prostředí,“ vysvětluje produktová inženýrka Juliette. Datle obsažené v tyčince pocházejí z Tuniska a acerola z Brazílie!

I žvýkání a kousání při sportu pomůže

Věděli jste, že při žvýkání aktivujete trávicí enzymy, a tak i trávení, které často bývá při sportu namáháno?
A to není vše! Víme, že při sportu nechcete trávit odpočinek žvýkáním tyčinky, proto jsme její konzistenci vylepšili o slunečnicová a lněná semínka. A další plus? Jejich vynikající chuť a křupavost jde perfektně ruku v ruce s datlemi!

Hmotnost

0.15 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Tyčinka s datlového těsta s borůvkovou příchutí je bio a zdrojem vitamínu C. Složení: Datlová pasta* 68 %, OVESNÉ vločky* (bez lepku), slunečnicová semínka*, lyofilizovaný prášek z borůvek* 4,5 %, lněná semínka* 3 %, prášek ze šťávy z aceroly* (koncentrovaná šťáva z aceroly*, maltodextrin*), přírodní borůvková příchuť. *Ingredience pocházející z biologického zemědělství. Vitamín C má antioxidační účinky a chrání buňky před oxidativním stresem. Může obsahovat stopy: MLÉKA, VAJEC A SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Bio a bezlepkovou tyčinku z datlí po otevření ihned spotřebujte a skladujte na suchém a tmavém místě.

TESTY

Tato tyčinka byla testována vzorkem 63 sportovců při vytrvalostních sportech a sklidila velký úspěch!

Schváleno

Tuto tyčinku si jednomyslně oblíbili všichni testující: cyklisté, triatlonisté, běžci, trailoví běžci a další.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi