Bio cereální tyčinky jahodové 6 × 21 g

79 Kč
626,98 Kč/KG
8734984

Lahodné cereální tyčinky jsou vhodné na konzumaci při středně intenzivní fyzické aktivitě. Konzumujte je před cvičením, během něj či po něm!

Chcete doplnit energii a zároveň si pochutnat? To byl náš cíl při vývoji této tyčinky: doplnit energii a pochutnat si!

Otázky a odpovědi
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

ENERGETICKÁ HODNOTA

Mezi 76 (jahoda) a 86 (čokoláda) kcal na tyčinku.

Složení

Menší počet přísad a bio kvalita.

SNADNÝ PŘENOS

Praktické balení do kapsy či do batohu.

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ / ZAVÍRÁNÍ

Snadné otevření díky systému Clak.

Technické informace

Nová řada výrobků v bio kvalitě!

V roce 2020 jsme poprvé představili řadu výrobků z biologického zemědělství. A dobrodružství pokračuje! Proč? Pro větší výběr, více produktů vyrobených ze surovin pěstovaných bez pesticidů. Prostě vám představit zdravou alternativu, díky níž můžete ještě více pečovat o své zdraví.

Energie a skvělá chuť v jednom

Cereální tyčinky jsou určené na středně intenzivní tréninky. Jsou určeny pro každého, zejména však pro mlsné jazýčky. Jsou ideální na turistiku, rychlou vyjížďku na kole, krátký běh, 500 m plavání apod. Jsou vhodné na všechny fyzické aktivity, při kterých vydáváte energii a na konci dostanete hlad. Při sportu totiž pořádně vyhládne!

Méně ingrediencí, ale pořád stejně chuti

Méně, ale lépe – to je jeden z našich principů. Použili jsme jej při snížení množství ingrediencí. Výsledek: méně ingrediencí a jejich srozumitelnější názvy. Podívejte se na složení této tyčinky. Vše je napsané jasně a srozumitelně.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Složení: Obiloviny* 52,5 % (OVESNÉ vločky* 25,9 %, PŠENIČNÁ mouka* 14,8 %, rýžová mouka* 6 %, mouka z JEČNÉHO sladu* 4,2 %, kukuřičná mouka* 1,9 %), PŠENIČNÝ sirup*, lyofilizovaná jahoda* 4,4 % ,slunečnicový olej*, dehydratovaný PŠENIČNÝ* sirup, cukr*, přírodní jahodové aroma, sůl, antioxidant: výtažek bohatý na tokoferol. Obsahuje lepek. *Ingredience pocházející z biologického zemědělství. Může obsahovat stopy: mléka, sóji, arašídů, skořápkových plodů.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém a chladném místě.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi