Běžecké hodinky s měřením tepové frekvence ONrhythm 110 černé

449 Kč

8301690

Hodinky pro běžce na měření tepové frekvence.

Snadno přizpůsobte fyzickou aktivitu cílovému rozmezí.

Barva:

Černá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

MĚŘENÍ PARAMETRŮ

Stopky, měření tepové frekvence v BPM.

KOUČINK

Nastavení cílového rozmezí tepové frekvence tepů/minutu (bpm).

VODĚODOLNOST

Hodinky: 5 atm (povrchové plavání). Pás: 1 atm (odstřikující voda).

DOBRÁ VIDITELNOST

Čitelný displej i na slunci.

Technické informace

Proč běhat s pulsmetrem?

Tepová frekvence se měří v BPM (tepy za minutu). Čím intenzivnější je trénink, tím rychleji tluče srdce, a tím je i hodnota BPM vyšší. S každým dalším tréninkem tak snáze poznáte, v jaké tepové frekvenci máte běžet, abyste se nezadýchávali. Díky takto stanovené tepové frekvenci se vám poběží lépe a nebudete se muset zastavovat, abyste popadli dech.

Nastavení tepového rozmezí

Když si nastavíte tepové rozmezí, bude váš trénink kvalitnější. V reálném čase vás upozorní, pokud překročíte svá nastavená cílová pásma. ONrhythm 110 nabízí možnost nastavit cílové pásmo tepové frekvence.

Jak je měřena tepová frekvence?

Tepovou frekvenci měří hrudní pás, který máte okolo trupu. Je tvořen dvěma elektrodami a vysílačem. Při tlukotu srdce vydává velmi slabé elektrické pole. To zachycují elektrody a vysílač jej přenáší do hodinek.

Mohou ostatní pulsmetry rušit signál mých hodinek?

Hodinky ONrhythm 100 komunikují s hrudním pásem v nekódovaném signálu. To znamená, že tento signál mohou občas rušit pulsmetry v okolí. Pokud běháte sami či s někým, kdo nepoužívá stejný pulsmetr, nemusíte se ničeho obávat! Pokud běháte ve skupině, doporučujeme vám zvolit pulsmetr s kódovaným signálem, např. hodinky ONrhythm 500.

Skvěle čitelný na slunci i v noci

Hodinky ONrhythm 110 jsou vybaveny reflexním displejem. To znamená, že odráží světlo z okolí. Čím více svítí slunce, tím je lépe čitelný. V noci stačí k podsvícení displeje zmáčknout tlačítko.

Fungují i jako hodinky

Při běžném nošení hodinky ONrhythm 110 zobrazují hodinu a datum. Můžete si nastavit i budík.

Baterie

Hodinky: CR2032 v balení. Pás: CR2032 v balení.

Rozměry

Síla: 12 mm. Průměr: 43 mm. Hmotnost: 43 g.

Záruka a servis

Výrobky DECATHLON mají dvouletou záruku. Máte-li jakékoliv dotazy, obraťte se na naši stránku uživatelské podpory Geonaute: http://support.geonaute.com. Najdete zde rady pro správné použití výrobku, tj. návody, nejčastější dotazy a instruktážní videa.

Omezení při používání

Hodinky jsou určeny na sportovní a rekreační použití. Nejedná se o lékařský přístroj. Zobrazované údaje mají informativní charakter a neměly by být využívány v rámci léčby nemoci.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Gumička 45% Termoplastický polyethylen , 40% Akrylonitril butadien styren , 10% Elastan , 5% Plošný spoj Konstrukce 45% Termoplastický polyethylen , 40% Akrylonitril butadien styren , 10% Nerezová ocel , 5% Plošný spoj Čočky 100% Polymethylmethakrylát

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi