Běžecká sluchátka ONear 100 bílo-šedá

199 Kč −10%
179 Kč
*Od 12. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
8485497

Sluchátka na běh, která perfektně sedí v uších.

Jednoduchá a pohodlná sluchátka, která perfektně drží v uších, abyste si mohli na 100% užívat váš běh.

Otázky a odpovědi

Barva:

Bílá / Světle šedá

Velikost:

průvodce velikostí
JEDNA VELIKOST
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

DRŽENÍ NA TĚLE

Silikonové špunty s krytkami a klips na uchycení kabelu k oblečení.

ODOLNOST VŮČI POTU

Sluchátka odolají potu.

KONTROLA

Dálkové ovládání a mikrofon na přepínání mezi hudbou a telefonem.

NÍZKÁ HMOTNOST

Lehká a pohodlná sluchátka, která dobře drží v uchu. Hmotnost: 15 g.

Technické informace

Je rozdíl mezi klasickými a sportovními sluchátky?

Při běhu je tělo v pohybu. Sluchátka však musejí pevně držet v uších. Pokud se potíte, sluchátka by potu měla odolat. Zároveň by neměla zcela izolovat před okolním ruchem. Právě tyto 3 podmínky jsme měli na paměti při vývoji sluchátek ONear 100.

Konec se sluchátky, která jsou při běhu neustále v pohybu

Aby byla sluchátka ONear 100 v uších dokonale stabilní:
silikonové špunty vybavené krytkami se vloží přímo do ucha. Sluchátka stabilizují a nijak nepřekáží. Sluchátka ONear 100 jsme vybavili klipem, díky němuž je můžete upevnit na tričko či bundu.

Vyvážený zvuk díky technologii Bass Reflex

Abyste si mohli naplno užívat vaše oblíbené skladby, vybavili jsme sluchátka ONear 100 miniaturní verzí technologie Bass Reflex, kterou naleznete ve velkých reproduktorech: trubička uvnitř reproduktoru umocňuje šíření zvuku. S technologií Bass Reflex zajišťují sluchátka silné a hluboké basy pro kvalitní hudební zážitek.

Měkkost pro vaše uši

Na část sluchátek, která je v přímém kontaktu s vaším uchem (špunty), jsme použili měkký silikon. Špunty jsme vyvinuli tak, aby nezasahovaly do sluchového ústrojí. Při běhu tak vůbec netlačí. Při tvarování špuntů jsme se inspirovali tvarem vnitřního ucha, špunty následně prošly testy v praxi.

Vnímání okolních zvuků

Ať již běháte ve městě, v parku či v přírodě, je nepříjemné, když přes sluchátka neslyšíte okolní zvuky. Zvolili jsme proto tzv. otevřené provedení. Špunty nezasahují do sluchového ústrojí, poskytují tak pohodlí a umožňují vnímat i okolní zvuky.

Sluchátka odolají i potu

Běžíte, je horko, potíte se. Sluchátka ONear 100 jsou odolná proti potu. Otvory na sluchátkách jsou potaženy textilní membránou, která je chrání před potem.

Silikonové špunty řádně uchycené na sluchátkách

Předchozím modelům drátových sluchátek jste často vyčítali, že vypadávají. Vyvinuli jsme proto speciální systém uchycení špuntů na sluchátkách, aby se tak již nedělo. Pokud však špunty ztratíte, obraťte se na náš zákaznický servis a objednejte si nové.

Omyvatelné silikonové špunty

Pokud si přejete sluchátka omýt, sejměte silikonové špunty a opláchněte je pod vodou. Sluchátka jako taková otřete hadříkem. Neponořujte je do vody, nejsou k tomu určena.

Rozšíření nabídky vašeho telefonu

Ovládání s řadou funkcí a mikrofonem:
pozastavení hudby (zmáčknutí tlačítka), nastavení následující skladby (dvě zmáčknutí tlačítka), přijetí hovoru (zmáčknutí tlačítka), odmítnutí hovoru (dvě zmáčknutí tlačítka), ukončení hovoru (zmáčknutí tlačítka), aktivace Siri či Google Voice (tlačítko podržte po dobu 2 vteřin).

Při jaké běháte hudbě?

Chceme s vámi sdílet hudbu, při které rádi běháme. Vytvořili jsme tedy playlist na Deezer a na Spotify. V aplikaci vyhledejte „Free to move“. A neváhejte do playlistu přidat i své oblíbené skladby na běh.

Vysoká kvalita za dobrou cenu

Kvalitu našich výrobků bereme velmi vážně. Vyvinuli jsme několik prototypů, které jsme podrobili laboratorním testům i testům v praxi při běhu se vzorkem testujících. Nejvíce jsme se zaměřili na co nejvyšší kvalitu zvuku a tvar špuntů, abychom vám za nejlepší cenu poskytli tu nejvyšší kvalitu.

Technické vlastnosti

Průměr reproduktoru 12,2 mm. Impedance 32 ohmů. Citlivost 102 Db (+/- 3 Db při 1 kHz a 1 mW na vstupu).
Frekvenční škála 20 Hz–20 kHz.
Jmenovitý výkon na výstupu 3 až 5 mW.
Délka kabelu: 120 cm. Konektor jack: 3,5 mm.

Záruka a poprodejní servis

Decathlon poskytuje na své výrobky dvouletou záruku. Dotazy vám rádi zodpovíme na naší stránce podpory support.geonaute.com. Najdete tam užitečné rady, jak výrobek používat: manuály, nejčastěji kladené otázky a instruktážní videa. Chceme vám být maximálně k dispozici, proto pracují pracovníci podpory 24 hodin denně, aby vám mohli osobně odpovědět.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Sluchátka 60% Akrylonitril butadien styren , 40% PCBA Uzávěr 100% Silikon Kabel 100% Termoplastický polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Sluchátka ONear 100 ukládejte v suchu, chraňte je před vlhkostí.

TESTY

Kalenji testuje všechny své výrobky ve spolupráci se skupinou uživatelů v podmínkách, pro které byly výrobky navrženy. Testy jsou prováděny pod dohledem odborníků. Díky těmto testům mohou produktoví manažeři, technici i ostatní pracovníci Kalenji týmu navrhovat dokonale funkční výrobky, s nimiž jsou uživatelé naprosto spokojeni.

Obrázky

Běžecká sluchátka ONear 100 bílo-šedá
Běžecká sluchátka ONear 100 bílo-šedá
Běžecká sluchátka ONear 100 bílo-šedá
Běžecká sluchátka ONear 100 bílo-šedá
Běžecká sluchátka ONear 100 bílo-šedá
Běžecká sluchátka ONear 100 bílo-šedá
Běžecká sluchátka ONear 100 bílo-šedá

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi