Bezdrátová běžecká sluchátka ONear 500 Bluetooth bílá

699 Kč −21%
549 Kč
*Od 27. 10. 2022 až do vyčerpání zásob

Sluchátka vyvinutá pro větší pohodlí při běhání. Sluchátka jsou odolná vůči dešti a potu.

U bluetooth sluchátek jsme kladli důraz na to, aby dobře držela v uchu a byla pohodlná, a vy si mohli při joggingu užívat 100% poslech bez neustálé starosti o sluchátka.

Otázky a odpovědi

Barva:

Bílá / Světle šedá / Tyrkysová zelená

Velikost:

průvodce velikostí
JEDNOTNÁ VELIKOST
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

DRŽENÍ NA TĚLE

Sluchátka za uši a špunty s krytkami. V balení 3 velikosti špuntů.

VODĚODOLNOST

Nevadí jim déšť ani tělesná vlhkost (IPX4).

KONTROLA

Dálkové ovládání a mikrofon na přepínání mezi hudbou a telefonem.

VÝDRŽ

Výdrž při poslechu 4 hodiny.

NÍZKÁ HMOTNOST

Lehká a pohodlná sluchátka, která dobře drží v uchu. Hmotnost: 17 g.

KOMPATIBILITA

Kompatibilní s každým chytrým telefonem (IOS > 6.1 a Android > 4.1).

Technické informace

Je rozdíl mezi klasickými a sportovními sluchátky?

Při běhu je tělo v pohybu. Sluchátka však musejí pevně držet v uších. Pokud se potíte, sluchátka by potu měla odolat. Zároveň by neměla zcela izolovat před okolním ruchem. Právě tyto 3 podmínky jsme měli na paměti při vývoji sluchátek ONear 500.

Konec se sluchátky, které jsou při běhu neustále v pohybu

Aby byla sluchátka ONear 500 v uších dokonale stabilní:
Silikonové špunty vybavené krytkami se vloží přímo do ucha. Sluchátka stabilizují a nijak nepřekáží. Dodávají se 3 velikosti špuntů.
Obě 2 sluchátka spojuje nastavitelný kabel, který se protáhne nad ušima a dobře drží. Délka je nastavitelná, aby se kabel při běhu nehoupal.

Měkkost pro vaše uši

Na část sluchátek, která je v přímém kontaktu s vaším uchem (špunty), jsme použili měkký a poddajný silikon. Zvláštní pozornost jsme věnovali i tvaru špuntů. Obě 2 krytky usnadní stabilizaci sluchátek a zároveň se jejich hmotnost (17 g) rozloží rovnoměrně do obou uší. Špunty jsme vyprojektovali tak, že nepronikají do sluchového kanálu a nepociťujete tak nepříjemný tlak.

Poddajný obvod kolem ucha

U jiných sportovních sluchátek si všimnete pevného obvodu kolem ucha. U sluchátek bluetooth ONear 500 jsme použili kabel, který obě 2 sluchátka kolem ucha spojuje. Obvod ucha je tak poddajný, a přizpůsobí se tvaru vašich uší. Na obvodu ucha nenajdete žádný tvrdý bod. Aby sluchátka optimálně držela, nezapomeňte si jezdcem nastavit délku kabelu.

Déšť ani pocení je nemůže ohrozit

Běžíte, je horko, potíte se. Překvapí vás přeháňka. Běžeckým sluchátkům ONear 500 nevadí déšť ani tělesná vlhkost. Vybrali jsme voděodolné reproduktory. Pod tlačítka jsme použili voděodolnou membránu. A každé sluchátko je ultrazvukově propojeno. Sluchátka prošla úspěšně testem odolnosti proti dešti IPX4. Po tréninku ukládejte sluchátka ONear 500 v suchu, chraňte je před vlhkostí.

A kam zmizelo dálkové ovládání?

Většinu bluetooth sluchátek můžete ovládat ze svého telefonu v kapse nebo návleku na paži (upravit hlasitost, přijmout volání atd.). Dálkové ovládání je často umístěno na kabelu a může vést k nestabilitě. Proto jsme dálkové ovládání a mikrofon začlenili přímo do ONear 500 sluchátek. Takové řešení zabrání houpání kabelu a při běhu vám nebude nic překážet. Ovládací tlačítka jsou také lépe přístupná.

Rozšíření nabídky vašeho telefonu

Uvádíme pár operací, které můžete spustit u sluchátek ONear 500:
upravit hlasitost (stisknutím tlačítek Volume +/-),
přerušit poslech (stisknutím tlačítka Lecture),
přejít na další skladbu (dvojitým stisknutím tlačítka Lecture),
přijmout telefonický hovor (stisknutím tlačítka Lecture),
odmítnout hovor, zavěsit (stisknutím tlačítka Lecture),
otevřít Siri nebo Google Voice (držet 2 vteřiny stisknuté tlačítka Volume + a Volume -).

Jakmile sluchátka zapnete, jste připojeni

Všichni máme rádi jednoduché věci. První připojení sluchátek ONear 500 jsme zjednodušili. Stačí je zapnout, nastavit bluetooth ve vašem telefonu a spustí se vyhledávání bluetooth přístroje. Klikněte na ONear500 a je hotovo. Příště se telefon na sluchátka připojí automaticky, jakmile je zapnete v jeho blízkosti. Nezapomeňte aktivovat bluetooth svého telefonu.

Příjem bluetooth na úrovni vašeho poslechu

Není nic protivnějšího než krátká přerušování poslechu. Tato přerušení se mohou projevit při špatném bluetooth signálu. Aby se vám to nikdy nestalo, věnovali jsme zvláštní pozornost kvalitě antény sluchátek ONear 500. Pro běh v tělocvičně jsme vypracovali systém s dosahem až 10 m bez překážek.

Kompatibilita s Bluetooth

Bezdrátové připojení bluetooth 4.1 je kompatibilní se všemi smartphony (IOS > 6.1 a Android > 4.1) a tablety.

Výdrž a dobíjení

Výdrž bluetooth sluchátek ONear 500 při poslechu je 4 hodiny. Při vypnutí sluchátek vás zvukové upozornění (v angličtině) informuje o stavu baterie, abyste je nezapomněli před příštím během nabít. Sluchátka ONear 500 se dobíjejí mikro-USB kabelem, který je součástí balení.

Omyvatelné silikonové špunty

Pokud si přejete sluchátka omýt, sejměte silikonové špunty a opláchněte je pod vodou. Sluchátka jako taková otřete hadříkem. Neponořujte je, nejsou k tomu určena.

Při jaké běháte hudbě?

Chceme s vámi sdílet hudbu, při které rádi běháme. Vytvořili jsme tedy playlist na Deezer a na Spotify. V aplikaci vyhledejte „Free to move“. A neváhejte do playlistu přidat i své oblíbené skladby na běh.

Technické vlastnosti

Průměr reproduktoru 8,6 mm. Impedance 32 ohmů. Citlivost 91 Db (+/- 3 Db při 1 kHz a 1 mW na vstupu).
Frekvenční škála 20 Hz–20 kHz.
Jmenovitý výkon na výstupu 3 mW.
Baterie 85 mAh (6 hodin).
Audio kodek: SBC
Bluetooth V 4.1. Dosah
Bluetooth: 8 až 10 m bez překážek.

Vysoká kvalita za dobrou cenu

Kvalitu našich výrobků bereme velmi vážně. Prototypy ONear 500 sluchátek prodělaly řadu laboratorních i provozních zkoušek, které nám pomohly doladit jejich koncepci. Všechna ONear 500 sluchátka se testují ve výrobním podniku ve speciální komoře, kde se potvrzuje jejich bluetooth výkon. Pak se v další komoře testuje kvalita zvuku. Každá ONear 500 sluchátka v našich obchodech prošla testem a jsou v pořádku.

Záruka a poprodejní servis

Decathlon poskytuje na své výrobky dvouletou záruku. Dotazy vám rádi zodpovíme na naší stránce podpory support.geonaute.com . Najdete tam užitečné rady, jak výrobky používat: manuály, nejčastěji kladené otázky a instruktážní videa. Chceme vám být maximálně k dispozici, proto pracují pracovníci podpory 24 hodin denně, aby vám mohli osobně odpovědět.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Sluchátka 40% Akrylonitril butadien styren , 20% Baterie - LiPo, 20% , 20% PCBA

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Sluchátka ONear 500 ukládejte v suchu, chraňte je před vlhkostí.

TESTY

Kalenji testuje všechny své výrobky ve spolupráci se skupinou uživatelů v podmínkách, pro které byly výrobky navrženy. Testy připravila a vede skupina odborníků, pro které je to náplň jejich práce. Díky těmto testům mohou produktoví manažeři, technici i ostatní pracovníci Kalenji týmu navrhovat dokonale funkční výrobky, s nimiž jsou uživatelé naprosto spokojeni.

Návod k použití

Více informací o tomto výrobku naleznete ZDE

Obrázky

Bezdrátová běžecká sluchátka ONear 500 Bluetooth bílá
Bezdrátová běžecká sluchátka ONear 500 Bluetooth bílá
Bezdrátová běžecká sluchátka ONear 500 Bluetooth bílá
Bezdrátová běžecká sluchátka ONear 500 Bluetooth bílá
Bezdrátová běžecká sluchátka ONear 500 Bluetooth bílá
Bezdrátová běžecká sluchátka ONear 500 Bluetooth bílá
Bezdrátová běžecká sluchátka ONear 500 Bluetooth bílá

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi