Bezdrátová běžecká sluchátka 900 Bluetooth černá

999 Kč

Sluchátka lze snadno pomocí Bluetooth připojit ke smartphonu.

Sluchátka kompatibilní se všemi smartphony, která pevně drží (i když se potíte či prší), mají baterii s výdrží 8 hodin a sadu handsfree. Nic víc nepotřebujete!

Otázky a odpovědi
Velikost: průvodce velikostí
JEDNOTNÁ VELIKOST
K dostání pouze v prodejně
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Držení na těle

Sluchátka za uši a špunty s krytkami.

Výdrž

Výdrž při poslechu je 8 hodin.

Voděodolnost

Nevadí jim déšť ani tělesná vlhkost (IPX2).

Kontrola

Telefonování a poslech hudby (viz technické informace).

Nízká hmotnost

Hmotnost: 15 g.

Kompatibilita

Kompatibilní s každým chytrým telefonem (IOS > 6.1 a Android > 4.1).

Technické informace

Rozdíly modelů 500 a 900

U sluchátek Kalenji 900 jsme chtěli posunout pohodlí a držení na další úroveň: špunty jsou vyrobené tak, aby byly vhodné pro co nejvíce lidí. Jsou spojené nastavitelným kabelem. Špunty díky paměťové pěně dobře drží. Průměr reproduktoru 12 mm (oproti 8 mm u modelu 500). Sluchátka 900 nabízí také delší výdrž baterie: 8 h (oproti 4 h u modelu 500) a lepší skladnost.

Je rozdíl mezi klasickými a sportovními sluchátky?

Při běhu je tělo v pohybu. Sluchátka však musejí pevně držet v uších. Pokud se potíte, sluchátka by potu měla odolat. Zároveň by neměla zcela izolovat před okolním ruchem. Právě tyto 3 podmínky jsme měli na paměti při vývoji sluchátek 900.

Konec se sluchátky, která jsou při běhu neustále v pohybu

Sluchátka 900 kopírují tvar vašeho ucha, a tak při běhu skvěle drží. Obě 2 sluchátka spojuje nastavitelný kabel, který se protáhne nad ušima a díky paměťové pěně, kterou vytvarujete dle potřeby, dobře drží. Silikonové špunty vybavené krytkami se vloží přímo do ucha. Sluchátka stabilizují a nijak nepřekáží. Dodávají se 3 velikosti špuntů.

Déšť ani pocení je nemůže ohrozit

Běžíte, je horko, potíte se. Překvapí vás přeháňka. Běžeckým sluchátkům 900 nevadí déšť ani tělesná vlhkost. Vyvinuli jsme sluchátka, která jsou kompletně vodotěsná, což prokázaly testy odolnosti v dešti. Po tréninku ukládejte sluchátka 900 v suchu, chraňte je před vlhkostí.

Vnímání okolních zvuků

Ať již běháte ve městě, v parku či v přírodě, je nepříjemné, když přes sluchátka neslyšíte okolní zvuky. Zvolili jsme proto tzv. otevřené provedení. Špunty nezasahují do sluchového ústrojí. Při běhu tak vůbec netlačí. Je to pohodlnější. Ve srovnání s uzavřeným provedením také lépe slyšíte vnější zvuky.

Dlouhá výdrž pro delší běh

Výdrž Bluetooth sluchátek 900 při poslechu je 8 hodin. Při vypnutí sluchátek vás zvukové upozornění (v angličtině) informuje o stavu baterie, abyste je nezapomněli před příštím během nabít. Sluchátka 900 se dobíjejí mikro-USB kabelem, který je součástí balení.

Měkkost pro vaše uši

Na část sluchátek, která je v přímém kontaktu s vaším uchem (špunty), jsme použili měkký silikon. Při tvarování špuntů jsme se inspirovali tvarem vnitřního ucha, špunty následně prošly testy v praxi. Tvar špuntů je výsledkem neustálého vylepšování 3 generací sluchátek.

Vyvážený zvuk díky technologii Bass Reflex

Abyste si mohli naplno užívat vaše oblíbené skladby, vybavili jsme sluchátka 900 miniaturní verzí technologie Bass Reflex, kterou naleznete ve velkých reproduktorech: trubička uvnitř reproduktoru umocňuje šíření zvuku. S technologií Bass Reflex zajišťují sluchátka silné a hluboké basy pro kvalitní hudební zážitek.

Jakmile čelenku zapnete, jste připojeni

Všichni máme rádi jednoduché věci. První připojení sluchátek 900 jsme zjednodušili. Stačí je zapnout, nastavit Bluetooth ve vašem telefonu a spustí se vyhledávání Bluetooth přístroje. Klikněte na Kalenji 900 a je hotovo. Příště se telefon na sluchátka připojí automaticky, jakmile je zapnete v jeho blízkosti. Nezapomeňte aktivovat Bluetooth svého telefonu.

Kvalitní příjem přes Bluetooth

Není nic protivnějšího, než krátká přerušování poslechu. Tato přerušení se mohou projevit při špatném Bluetooth signálu. Aby se vám to nikdy nestalo, věnovali jsme zvláštní pozornost kvalitě antény sluchátek Kalenji 900.
Pro běh v tělocvičně jsme vypracovali systém s dosahem až 10 m bez překážek.

A kam zmizelo dálkové ovládání?

Většinu Bluetooth sluchátek můžete ovládat ze svého telefonu v kapse nebo návleku na paži (upravit hlasitost, přijmout volání atd.). Dálkové ovládání je často umístěno na kabelu a může vést k nestabilitě. Proto jsme dálkové ovládání a mikrofon začlenili přímo do sluchátek Kalenji 900. Takové řešení zabrání houpání kabelu a při běhu vám nebude nic překážet. Ovládací tlačítka jsou také lépe přístupná.

Rozšíření nabídky vašeho telefonu

Uvádíme pár operací, které můžete spustit u sluchátek Kalenji 900:
upravit hlasitost (stisknutím tlačítek Volume +/-),
přerušit poslech (stisknutím tlačítka Lecture),
přejít na další skladbu (dvojitým stisknutím tlačítka Lecture),
přijmout telefonický hovor (stisknutím tlačítka Lecture),
odmítnout hovor, zavěsit (stisknutím tlačítka Lecture),
otevřít Siri nebo Google Voice (držet 2 vteřiny stisknutá tlačítka Volume + a Volume -).

Pouzdro na uložení sluchátek

V balení se nachází silikonové pouzdro, díky němuž budou sluchátka jako v bavlnce.

Kompatibilita s Bluetooth

Bluetooth 4.1 je kompatibilní se všemi smartphony (IOS > 6.1 a ANDROID > 4.1), tablety a veškerým vybavením podporující AD2P/HSP/HFP/AVRCP.
Většina počítačů Apple a Windows jsou kompatibilní. Windows může požadovat instalaci profilu Bluetooth.

Technické údaje

Průměr reproduktoru 12,2 mm.
Impedance 32 ohmů.
Citlivost 102 Db (+/- 3 Db při 1 kHz a 1 mW na vstupu).
Rozpětí frekvence 20 Hz–20 kHz.
Baterie: 120 mAh (výdrž 8 h).
Dosah Bluetooth: 10 m.

Testování

Kvalitu našich výrobků bereme velmi vážně. Vyvinuli jsme několik prototypů, které jsme podrobili laboratorním testům i testům v praxi při běhu se vzorkem testujících.

Záruka

Výrobky DECATHLON mají dvouletou záruku.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Sluchátka 30% Akrylonitrilbutadienstyren, 30% Akumulátor - Li Po, 20% PCBA, 10% Silikon, 10% Termoplastický polyetylen (TPE)

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Sluchátka 900 skladujte v suchu, chraňte je před vlhkostí.

TESTY

Kalenji testuje všechny své výrobky ve spolupráci se skupinou uživatelů v podmínkách, pro které byly výrobky navrženy. Testy jsou prováděny pod dohledem odborníků. Díky těmto testům mohou produktoví manažeři, technici i ostatní pracovníci Kalenji týmu navrhovat dokonale funkční výrobky, s nimiž jsou uživatelé naprosto spokojeni.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi