Batoh s hydrovakem na horské kolo EXPLORE 2 l / 1 l vody černý

379 Kč
8648500

Batoh určený na kratší vyjížďky na horském kole. Umožňuje snadné doplňování tekutin. Místo hydrovaku má pružnou láhev o objemu 1 l.

Láhev se snadno plní a čistí, do batohu se vejde nejdůležitější vybavení potřebné na vyjížďku: klíče, telefon, energetické tyčinky, opravná sada...

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

OBJEM

1l pružná láhev, užitný objem batohu 2 l.

SNADNÉ POUŽITÍ

Pružná láhev se snadno plní a čistí.

Kapsy a přihrádky

1 vnější kapsa na zip.

POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

Prodyšný materiál ve středu zad a na ramenních popruzích.

DRŽENÍ NA TĚLE

Unisex ramenní popruhy a hrudní popruh s nastavitelnou výškou.

Snadná údržba

Vodoodpudivý materiál, na němž nezůstávají skvrny od bláta.

Technické informace

Celkový popis

Typ batohu: batoh s hydrovakem. Objem batohu: 2 l. Objem hydrovaku: 1 l. Pružná láhev s víčkem, hadičkou a náustkem v balení. 1 vnější kapsa na zip, 1 poutko na brýle, 1 reflexní pruh, 1 hrudní popruh. Vodoodpudivý materiál.

Velmi praktická pružná láhev

Obsah pružné lahve vystačí zhruba na 1,5h vyjížďku. Při jejím navrhování jsme se inspirovali běžnou lahví na vodu. Má šroubovací uzávěr a stupnici pro snadné plnění. Vejde se do ní 1 l vody. Na rozdíl od klasických hydrovaků (tepelně lepených), stěny této láhve odstávají, čímž z láhve po vyjížďce přirozeně vyteče zbytková voda.
Díky tomu voda v láhvi nezůstává a nevzniká tak nepříjemný zápach.

Dobrý průtok vody

Abyste zlepšili průtok vody hadičkou, nezapomeňte před jízdou odsát z lahve přebytečný vzduch.
Láhev po naplnění obraťte spodní částí vzhůru, aby se vzduchové bublinky dostaly k ústí hadičky, a nasajte je hadičkou ven. Náustek má systém zavírání on/off (otočením o 180°), aby při přenosu nekapala z hadičky voda. Při jízdě hadička nekape, i když je náustek otevřený. Když se chcete napít, lehce v ústech stiskněte náustek a nasajte vodu!

Praktický batoh na vše nezbytné

Hlavní komora je přístupná seshora i zespoda. Láhev se zavěšuje na háček, aby volně neležela v batohu. Do přední zapínací kapsy můžete uložit doklady, klíče, svačinu a telefon. Reflexní pruh na přední straně batohu označuje umístění kapsy. Poutko na vnější straně batohu slouží k připnutí brýlí.

Doporučená údržba

Pro delší životnost batohu doporučujeme jej naimpregnovat. I když materiál má vodoodpudivou úpravu, dodatečná impregnace zabrání, aby na batohu zůstávaly zaschlé stříkance bláta. Před prvním použitím láhev důkladně třikrát vypláchněte čistou vodou. Pokud z lahve cítíte nepříjemnou pachuť plastu, 1. Omyjte ji vodou s octem nebo jedlou sodou.
2. Vložte suchou a prázdnou lahev na noc do mrazáku.
3. Před uložením ji nechte úplně vyschnout.

K čištění hadičky můžete využít speciální štětku.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Brašna na kolo 100% Polyester Hydrovak 80% Polyethylen , 20% Polyethylen

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Hydrovak myjte vodou s octem nebo jedlou sodou. Abyste se zbavili plastové pachuti nápoje, vložte prázdný suchý hydrovak na noc do mrazáku. Před uložením jej nechte úplně vyschnout a neskládejte jej.

Pokyny pro uživatele

Hydrovak neplňte čajem, kávou ani alkoholem.

TESTY

Všechny výrobky testujeme ve spolupráci s aktivními sportovci přímo v podmínkách, do kterých jsou určeny. Toto testování koordinuje speciální tým v rámci celého Decathlonu. Tyto testy umožňují produktovým manažerům, inženýrům a celým vývojovým týmům navrhovat, vyvíjet a vyrábět funkční a technické výrobky, které skutečně odpovídají potřebám uživatelů.

Schváleno

Všichni v týmu Rockrider jsme šťastní, že vám můžeme nabídnout batoh s hydrovakem, který dlouho vydrží a bude vám věrným společníkem na vašich budoucích vyjížďkách.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi