KIPSTA

Batoh Essential 24 l černý

349 Kč
Kód : 8641002

Hledáte praktický batoh? Batoh Essential 24 l má řadu kapes, pohodlně se nosí a snadno do něj uložíte vše potřebné na tréninky a další sportovní aktivity.

Sportovní batoh Essential 24 l na každodenní přenos sportovních věcí.

Barva: Černošedá / Černá

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  KAPACITA

  Rozměry: 46 × 32 × 14 cm. Objem: 24 l. Formát kabinového zavazadla.

  KAPSY A PŘIHRÁDKY

  6 kapes: hlavní kapsa, kapsa na boty, kapsa na notebook, 2 kapsy na láhev a kapsa na doplňky.

  ODOLNOST

  Materiál je odolný vůči oděru a má velkou nosnost. Testováno v laboratoři.

  POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

  Nastavitelné popruhy a polstrovaná záda.

  Technické informace

  Vývoj batohu Essential 24 l

  Každý z nás se jistě při balení tašky setkal s problémem: jak oddělit špinavé boty od zbytku obsahu tašky? Proto jsme sportovní batoh Essential vybavili kapsou na boty, která je oddělená od hlavní kapsy. Uvnitř je navíc ukrytá kapsa na notebook. Batoh má navíc boční kapsy vhodné na uložení láhve, kterou tak budete mít vždy po ruce.

  Pohodlí při nošení

  Při chůzi a jízdě na kole je dobré mít pohodlný batoh, proto jsme tento model vybavili zahnutými ramenními popruhy, které perfektně sedí mužům i ženám.

  Udržitelnější výroba snižuje dopad výrobku na životní prostředí o 22 %

  Naše vývojové týmy se snaží pracovat s postupy, které sníží dopad výrobku na životní prostředí. Snížení environmentálního dopadu se týká těchto ukazatelů: klimatické změny, znečišťování ovzduší, zněčišťování vod a čerpání zdrojů.

  Kapsy batohu Essential 24 l

  Batoh umožňuje oddělit sportovní vybavení a věci denní potřeby. Má šest praktických kapes: kapsu na oblečení, kapsu na boty (velikosti 42 a nižší), dvě kapsy na láhev, kapsu na dokumenty či na počítač a kapsu na osobní věci, např. telefon.

  Kabinové zavazadlo

  Zavazadlo odpovídá normám (IATA) pro kabinová zavazadla. Přesto vám doporučujeme, abyste se obrátili na leteckou společnost a vyžádali si informace o povolených rozměrech i hmotnosti zavazadel.

  Co je řada sportovních tašek a batohů Essential?

  Ať již jde o jednotlivce, individuální hráče nebo sportovní kluby, všichni jistě potřebují přenášet sportovní vybavení. Proto jsme vyvinuli řadu Essential s různými typy nošení batohu, který obsahuje řadu kapes na oddělení čistého a špinavého oblečení. Soustředili jsme se na základní funkce a strohý vzhled výrobku, který však zůstal praktický a vysoce odolný.

  Rozměry a hmotnost

  Rozměry batohu jsou: 46 × 32 × 14 cm.
  Hmotnost batohu je 345 g.

  Odolnost a dlouhá životnost

  V Decathlonu vyrábíme odolné produkty, které dlouho vydrží. Batoh i jeho materiály musely projít náročnými testy, abychom ověřili jejich dlouhou životnost při pravidelném používání. Tyto studie nám tak umožňují hodnotit odolnost našich batohů.

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Pěna 100% Polyethylen Brzda 100% Polyuretan

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Skladujte na suchém a tmavém místě.

  TESTY

  Kipsta a Decathlon kladou velký důraz na dlouhou životnost svých výrobků. Proto každý výrobek prochází řadou testů v terénu a taktéž laboratorními testy, abychom se mohli zaručit za jeho dlouhou životnost. Mezi tyto testy patří tzv. Jerk test, tedy test odolnosti při zatížení (opakované namáhání až při 10 000 cyklech), test odolnosti v tahu materiálu a test spojů.

  Schváleno

  Co je certifikační tým Kipsta?Certifikační tým Kipsta je tým složený z testovacích inženýrů, kvalifikovaných a uznávaných pro: provádění specifických protokolů a testů souvisejících s používáním produktů. Nábor kvalifikovaných testujících, kteří mají dostačující schopnosti pro zhodnocení funkčnosti těchto výrobků. Objektivní analýzu výsledků prostřednictvím statistických nástrojů.

  Pokyny k údržbě

  Perte v ruce

  Nebělte bělicími prostředky

  Nesušte v bubnové sušičce

  Nežehlete

  Nečistěte chemicky

  Obrázky

  Batoh Essential 24 l černý
  Batoh Essential 24 l černý
  Batoh Essential 24 l černý
  Batoh Essential 24 l černý

  Hodnocení zákazníků

  Načítání

  Otázky a odpovědi