Batoh Academic 25 l

599 Kč

8605504

Batoh Academic 25 l na každodenní přenos sportovních věcí. Díky svému nadčasovému stylu bude ideální na každodenní nošení.

Hledáte praktický a stylový batoh? Batoh Academic 25 l má praktické kapsy, z nichž se dá jedna odepnout a umožňuje změnit barvu batohu!

Barva:

Břidlicově modrá / Černomodrá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

KAPACITA

Rozměry: 46 × 32 × 20 cm. Objem: 25 l. Formát kabinového zavazadla.

KOMBINOVATELNOST

Vyjímatelná a oboustranná kapsa. Změňte svůj styl.

Kapsy a přihrádky

7 kapes: hlavní kapsa, kapsa na boty, kapsa na notebook, 2 kapsy na láhev, kapsa na osobní věci a kapsička na doplňky.

ODOLNOST

Materiál je odolný vůči oděru a má velkou nosnost. Testováno v laboratoři.

POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

Nastavitelné popruhy a polstrovaná záda.Hrudní pás.

Technické informace

Jasné, či střízlivé barvy? Proč jsme se rozhodli pro oboustrannou kapsičku?

Batoh klasického tvaru a materiálu má nadčasové provedení. Vpředu je oboustranná a odepínací kapsa, která umožňuje měnit styl dle potřeb: chcete jasné, či střízlivé barvy? Máte na výběr! Cílem bylo, aby vás batoh tak brzdy neomrzel a vy si nekupovali hned nový.

Pohodlí při nošení

Při chůzi a jízdě na kole je dobré mít pohodlný batoh, proto jsme tento model vybavili zahnutými ramenními popruhy, které perfektně sedí mužům i ženám.Navíc jsme batoh vybavili hrudním pásem, který zajišťuje stabilitu batohu zejména při jízdě na kole.

Proč právě řada batohů a tašek Academic?

Řadu Academic jsme vyvinuli pro všechny hráče, kteří chtějí sportovní vybavení převážet ve stylové sportovní tašce. Tašky jsme vybavili nepromokavým dnem se snadnou údržbou, nevadí jim tak vlhké ani špinavé podlahy šaten.

Vývoj

Každý z nás se jistě při balení tašky setkal s problémem: jak oddělit špinavé boty od zbytku obsahu tašky? Proto jsme batoh Academic vybavili kapsou na boty, která je oddělená od hlavní kapsy. Uvnitř je navíc ukrytá kapsa na notebook. Batoh má navíc boční kapsy vhodné na uložení láhve, kterou tak budete mít vždy po ruce.

Kapsy batohu Academic 25 l

Batoh umožňuje oddělit sportovní vybavení a věci denní potřeby. Má sedm praktických kapes: kapsu na oblečení, kapsu na boty (velikosti 43 a nižší), dvě kapsy na láhev, kapsu na dokumenty či na počítač, kapsu na osobní věci, např. telefon, a kapsičku na doplňky.

Kabinové zavazadlo

Zavazadlo odpovídá normám (IATA) pro kabinová zavazadla. Přesto vám doporučujeme, abyste se obrátili na leteckou společnost a vyžádali si informace o povolených rozměrech i hmotnosti zavazadel.

Rozměry a hmotnost

Rozměry batohu jsou: 46 × 32 × 20 cm.
Hmotnost batohu je 748 g.

54 % barevných látek je barveno pomocí technologie Dope dyed

Při barvení látek dochází k velké spotřebě vody, chemických látek i energie. Proto využíváme technologie Dope dyed, při níž jsou barevné pigmenty formou prášku přidávány do vlákna při jeho výrobě (a ne barvením v barvících lázních, jak tomu bylo doposud). Tím snižujeme spotřebu vody i vypouštění odpadních vod, vedlejšího produktu barvení.

Odolnost a dlouhá životnost

V Decathlonu vyrábíme odolné produkty, které dlouho vydrží. Batoh i jeho materiály musely projít náročnými testy, abychom ověřili jejich dlouhou životnost při pravidelném používání. Tyto studie nám tak umožňují hodnotit odolnost našich batohů.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan Pěna 100% Polyethylen

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a tmavém místě.

TESTY

Kipsta a Decathlon kladou velký důraz na dlouhou životnost svých výrobků. Proto každý výrobek prochází řadou testů v terénu a taktéž laboratorními testy, abychom se mohli zaručit za jeho dlouhou životnost. Mezi tyto testy patří tzv. Jerk test, tedy test odolnosti při zatížení (opakované namáhání až při 10 000 cyklech), test odolnosti v tahu materiálu a test spojů.

Schváleno

Co je certifikační tým Kipsta?Certifikační tým Kipsta je tým složený z testovacích inženýrů, kvalifikovaných a uznávaných pro: provádění specifických protokolů a testů souvisejících s používáním produktů. Nábor kvalifikovaných testujících, kteří mají dostačující schopnosti pro zhodnocení funkčnosti těchto výrobků. Objektivní analýzu výsledků prostřednictvím statistických nástrojů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Batoh Academic 25 l
Batoh Academic 25 l
Batoh Academic 25 l
Batoh Academic 25 l
Batoh Academic 25 l
Batoh Academic 25 l
Batoh Academic 25 l

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi