Batoh 17 l Essential modrý

199 Kč

8734606

Batoh Essential 17 l s řadou praktických kapes usnadňuje každodenní přenos sportovního vybavení na tréninky.

Hledáte praktický sportovní i volnočasový batoh? Tak právě pro vás jsme vyvinuli batoh Essential 17 l s velkou kapsou a dalšími praktickými kapsami, například na boty.

Barva:

Modrošedá / Břidlicově modrá / Zářivě limetková

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

KAPACITA

Objem 17 l. Rozměry: 43 × 29 × 13 cm. Formát kabinového zavazadla.

Kapsy a přihrádky

4 kapsy. Centrální kapsa, kapsa na boty, na osobní věci, na láhev.

ODOLNOST

Materiál je odolný vůči oděru a má velkou nosnost. Testováno v laboratoři.

POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

Nastavitelné popruhy a polstrovaná záda.

Technické informace

Vývoj odolného batohu Essential 17 l

Batoh jsme vyvinuli při pozorování reálných situací při zápasech a trénincích. Vyvinuli jsme batoh pro mladé sportovce, který je vybaven řadou praktických kapes, např. kapsou na boty či na láhev.Batoh i jeho materiály musely projít náročnými testy, abychom ověřili jejich dlouhou životnost při pravidelném používání. Tyto studie nám tak umožňují hodnotit odolnost našich batohů.

Udržitelnější výroba snižuje dopad výrobku na životní prostředí o 13 %

Naše vývojové týmy pracují s postupy, které snižují dopad výrobku na životní prostředí. Snížení environmentálního dopadu se týká těchto ukazatelů: klimatické změny, znečišťování ovzduší, zněčišťování vod a čerpání zdrojů.

Kapsy batohu Essential 17 l

Batoh umožňuje oddělit sportovní vybavení a věci denní potřeby. Je vybavený 4 praktickými kapsami, z toho hlavní kapsou na oblečení, kapsou na boty (velikosti 40 a nižší), kapsou na láhev a kapsou na příslušenství (např. mobilní telefon).

Kabinové zavazadlo

Zavazadlo odpovídá normám (IATA) pro kabinová zavazadla. Přesto vám doporučujeme, abyste se obrátili na leteckou společnost a vyžádali si informace o povolených rozměrech i hmotnosti zavazadel.

Rozměry a hmotnost

Rozměry batohu jsou: 43 × 29 × 13 cm.
Hmotnost batohu je 250 g.

Co je řada sportovních tašek a batohů Essential?

Ať již jste jednotlivec, individuální hráč nebo fotbalový klub, jistě potřebujete přenášet sportovní vybavení. Proto jsme vyvinuli řadu Essential s různými typy nošení batohu, který obsahuje řadu kapes na oddělení čistého a špinavého oblečení. Soustředili jsme se na základní funkce a vzhled výrobku, který však zůstal praktický a vysoce odolný.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a tmavém místě.

TESTY

Kipsta a Decathlon kladou velký důraz na dlouhou životnost svých výrobků. Proto každý výrobek prochází řadou testů v terénu a taktéž laboratorními testy, abychom se mohli zaručit za jeho dlouhou životnost. Mezi tyto testy patří tzv. Jerk test, tedy test odolnosti při zatížení (opakované namáhání až při 10 000 cyklech), test odolnosti v tahu materiálu a test spojů.

Schváleno

Co je certifikační tým Kipsta?Certifikační tým Kipsta je tým složený z testovacích inženýrů, kvalifikovaných a uznávaných pro: provádění specifických protokolů a testů souvisejících s používáním produktů. Nábor kvalifikovaných testujících, kteří mají dostačující schopnosti pro zhodnocení funkčnosti těchto výrobků. Objektivní analýzu výsledků prostřednictvím statistických nástrojů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi