Basketbalový koš a deska Mini B Deluxe na zeď

499 Kč

Basketbalový koš k přivrtání do zdi je vhodný pro děti i dospělé na hraní basketbalu uvnitř. Basketbalový koš se snadno připevní i na dveře.

Koš na minibasketbal lze díky dvěma háčkům snadno zavěsit na dveře. Ideální k umístění do pokoje. Průsvitná deska a ocelová obruč. Můžete hrát kdekoliv doma.

Otázky a odpovědi
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Snadná montáž / demontáž

Díky 2 háčkům se snadno zavěsí za dveře.

Odraz

Průhledná polykarbonátová deska zajišťuje dobrý odraz.

Technické informace

Proč je sada Mini B Deluxe Tarmak ideální na hru doma?

Sada Mini B Deluxe od značky Tarmak byla vyvinuta na hraní doma. Díky dvěma háčkům ji snadno zavěsíte za dveře. 2 pěnové díly na zadní straně tlumí otřesy. Sada se skládá z odolné kovové obruče a průhledné desky, podobné té v tělocvičně. Je ideální k hraní v jakékoliv místnosti u vás doma. Míč není součástí balení.
Doporučujeme hrát míčem velikosti 1.

Jaké jsou rozměry a hmotnost sady Mini B DeluxeTarmak?

Deska s háčky (cm): 38 × 28,5 × 7,5. Hmotnost (kg): 1,1

Jaké jsou druhy míčů na basketbal?

Velikost míče vybírejte dle věku a pohlaví hráče. Děti od 3 let: velikost 1.Chlapci a dívky od 4 let: velikost 3. Chlapci a dívky od 6 do 14 let: velikost 5. Dívky od 14 let a ženy.velikost 6. Chlapci od 14 let a muži: velikost 7. Pokud chcete odolný materiál, zvolte míč z gumy. Kožené a syntetické míče zas zajišťují dobré uchopení. U sady Mini B vám doporučujeme míč velikosti 1.

Věděli jste, že jsou výrobky Tarmak testovány v laboratořích i reálných podmínkách?

Tým designerů a basketbalistů v jedné osobě pracuje na vývoji míčů ve vývojové centru na severu Francie. Jejich posláním je neustále zlepšovat pohodlí basketbalových hráčů a hráček. Materiály našich výrobků procházejí náročnými testy prodyšnosti, odolnosti atd. Všechny vyvíjené modely prochází několikatýdenními testy v terénu, na nichž se podílejí ti nejnáročnější sportovci. Ke zlepšování výrobků napomáhá také vaše zpětná vazba.

Kdo vyvíjí výrobky Tarmak?

Tarmak tvoří tým vášnivých hráčů a hráček basketbalu, kteří se podílejí na vývoji basketbalového vybavení. Tato řada byla vytvořena, aby vyhověla i těm nejnáročnějším požadavkům basketbalistů i basketbalistek, ať již začínajících či pokročilých, hrajících rekreačně, či pravidelně. Náš cíl: abyste si maximálně užili tréninky i zápasy.

Dejte dohromady vlastní tým, trénujte basketbal

Výrobky Tarmak jsou určeny pro začínající i zkušené hráče basketbalu. Veškeré naše rady o trénincích, basketbalovém vybavení i zápasech naleznete na:
https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Deska 100% Polykarbonát Ráfek 100% Ocel

Pokyny pro uživatele

Nechytejte se za obroučku.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi