Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7

Atletické skokanské tretry AT High Jump

1 799 Kč
8518383

Tretry jsou určeny na tréninky a závody skoku do výšky.

Věnujete se atletice? Hledáte skokanské tretry na skok do výšky? Tretry AT High Jump byly vyvinuty speciálně na tuto disciplínu.

Otázky a odpovědi
Barva: Černomodrá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

DRŽENÍ NA NOZE

Dobře drží na noze díky uzpůsobenému svršku na skok.

PŘILNAVOST

Pryžová podešev s 11 hřeby zaručuje přilnavost.

ODRAZ

Mezipodešev z materiálu Pebax® zaručuje maximální dynamiku.

POHODLÍ

Silnější vrstva pěny pro maximální pohodlí.

Technické informace

Hledáte skokanské tretry na skok do výšky?

Naše první tretry určené speciálně na skok do výšky. Jsme na ně patřičně pyšní. Měli jsme velmi vysoké požadavky. Doteď se nám nepodařilo navrhnout tretry s takovým zpevněním, ale můžeme si říct, že výsledek je konečně tady. Tretry High Jump jsou unisex. V prodeji ve velikostech od 40 do 47. Jsou prodávány s 12mm hřeby.

Testováno a schváleno atlety

Tyto tretry testovala třicítka atletů: skokani do výšky různých úrovní, od regionální až po mezinárodní. Několik z nich testovalo tretry At High Jump po dobu 8 měsíců, a to v hale i venku a jejich zpětná vazba je dobrá. Chceme tak dodat naději mladým sportovcům, kteří hledají speciální obuv.

Zpevnění a přilnavost

Věnujeme velkou pozornost zpevnění. Aby obuv dobře držela, umístili jsme pásek na suchý zip do čtvrtiny chodidla. Tato disciplína je náročná, protože při rozběhu do zatáčky a následný výskok velmi zatěžuje chodidlo. Proto jsme kladli na výrobu bot tak vysoké nároky.

Design

Bota vyšla z modelu AT JUMP. Má stejnou konstrukci, avšak zpevnění je uzpůsobeno disciplíně skoku do výšky.
Grafický design naznačuje vertikálnost skoku. V tomto směru designér obuvi Yoann vypracoval grafickou jednotnost celé řady této atletické obuvi. Stručně řečeno, nabízíme vám obuv na vysoké technické i estetické úrovni.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 60% Polyuretan , 30% Polyester , 10% Termoplastický polyuretan Podešev 50% Syntetický kaučuk , 40% Termoplastický polyuretan , 10% Ethylenvinylacetát Podšívka 60% Polyester , 40% Ethylenvinylacetát

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a větraném místě. Tretry také můžete uložit do tašky na tretry Kalenji, která má větrací mřížku a tretry mohou uschnout.

Pokyny pro uživatele

Na halové závody jsou povoleny pouze 9mm hřeby.

TESTY

Všechny naše výrobky jsou testovány externími běžci ve všech možných podmínkách, se kterými se můžete setkat při tréninku i závodě. Cílem je testovat a schvalovat výrobky co nejobjektivněji, abyste mohli dosahovat vašich cílů.

Schváleno

Než k vám výrobek dorazí, má za sebou stovky skoků. V disciplíně skoku do výšky jej nešetřili! Odpovídají požadavkům těch nejnáročnějších atletů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Obrázky

Atletické skokanské tretry AT High Jump
Atletické skokanské tretry AT High Jump
Atletické skokanské tretry AT High Jump

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi