Adaptér VEO PA-65 Digiscoping Phone Adapter s dálkovým ovládáním Bluetooth

1 499 Kč

8744613

Adaptér k připojení chytrého telefonu na jakýkoliv dalekohled nebo puškohled k natáčení nebo fotografování pozorovaných objektů.

Fotografování zvěře na dosah! Telefon jednoduše upevníte na adaptér a fotíte nebo natáčíte videa všeho, co pozorujete. Aby záběry nebyly rozmazané, použijte dálkové ovládání.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

KOMPATIBILITA

Kompatibilní telefony s šířkou 59 až 90 mm. Okulár 34 až 56 mm. Android a iOS.

SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

Adaptér jednoduše spojíte s dalekohledem a telefonem.

SNADNÉ POUŽITÍ

Po připevnění pořizujete fotografie a videa jednoduše z vaší aplikace.

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

K fotografování používejte obrazovku nebo dálkový ovladač Bluetooth.

HMOTNOST

Rozměry: 158 × 73 mm. Hmotnost: 220 g.

Technické informace

Digiscoping

Kdo by někdy nesnil o tom, že zvěční neuvěřitelnou scénu, která se mu zobrazí v dalekohledu? Ptáka v letu, srnu při západu slunce, lišku za ranního oparu... Nyní je to díky adaptéru Digiscoping možné. Je to prosté. Adaptér umístíte na okulár dalekohledu, potom připevníte telefon. Pak stačí zmáčknout spoušť a fotografovat nebo natáčet videa těch nejkrásnějších okamžiků z divočiny.

Upevnění

Na jedné straně připevníte na okulár dalekohledu nebo zaměřovacího dalekohledu, z druhé strany zasunete mezi čelisti smartphone a vše utáhnete.

Fotografování a natáčení videí

Stačí otevřít foto aplikaci a fotit jako obvykle stisknutím tlačítka na obrazovce. Můžete také použít dálkové ovládání Bluetooth. Výhodou dálkového ovládání je, že nezpůsobíte vibrace a fotografie tak budou ostřejší. Kompatibilní s iOS a Android bez jakékoliv aplikace. Spárování 2 zařízení během několika sekund pod názvem „AB Shutter“.

Hodnocení zákazníků

Načítání