Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
OVERSTIM.S
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - OVERSTIMS ENERGY GUM BIO OVERSTIM.S
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - OVERSTIMS ENERGY GUM BIO OVERSTIM.S
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - OVERSTIMS ENERGY GUM BIO OVERSTIM.S
Kód : 8662048
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TYČINKY, GELY PO VÝKONU

Žvýkací gumy Overstims Energy bio citrón-pomeranč – sáček s 8 žvýkačkami OVERSTIM.S

OVERSTIM.S
4.5/5
4.5/5
Decathlon
Energetické žvýkací gumy OVERSTIM.s jsou velmi chutné, 100% přírodní a dodají potřebnou energii před sportem či v jeho průběhu. Jsou složené z 50 % z bio ovoce, organické aceroly (přírodní vitamín C) a elektrolytu (sodík). Jsou bez konzervantů, barviv a želatiny živočišného původu.

Klíčové vlastnosti

Energetická hodnota 1 sáček s 8 žvýkačkami dodá 92 kcal.
Snížení únavy Zdroj vitamínu C (organická acerola přírodního původu) snižuje svalovou únavu.
Snadný přenos Praktický sáček!

Technický popis

Malá velikost, velký výkon

Gumy Energy (2) jsou malé, měkké, snadno se žvýkají a umožňují skvělé vstřebávání jejich energetického obsahu během sportu.
Dodávají trvající energii (2) a skvělou chuť. Žvýkačky Energy (2) bio OVERSTIM.s jsou ideální na všechny sporty.

100% přírodní a lahodné

100% přírodní žvýkačky Energy (2) bio jsou složeny z 50 % z bio ovoce, organické aceroly (přírodní vitamín C) a elektrolytu (sodík). Zatímco většina energetických žvýkaček na trhu používá různé druhy umělých přísad, naše žvýkačky jsou bez konzervantů, barviv, kyseliny citrónové a bez želatiny živočišného původu.

Alternativa k energetickým gelům

Žvýkačky Energy bio jsou skvělou alternativou k energetickým gelům. Jedno balení vám dodá stejné množství kalorií jako energetický gel OVERSTIM.s. Můžete konzumovat pouze žvýkačky Energy (2) bio, či je kombinovat s energetickými gely či tyčinkami.

Praktické balení

Balení se vejde do kapsy u dresu, kraťasů či batohu. Balení praktických rozměrů vám dodá 92 kcal. Během sportu doporučujeme konzumovat jeden sáček se žvýkačkou Energy (2) bio přibližně každých 45 minut.

Použití

Žvýkačky Energy (2) bio OVERSTIM.s jsou ideální na vytrvalostní sportovní výkony (maraton, trail, cyklistika, horská cyklistika, triatlon, ...), jelikož dodávají energii a zabraňují únavě.
Také jsou skvělé a rekreační sporty či na tréninky. Žvýkací gumy Energy(2) bio OVERSTIM.s konzumujte:
před sportovní aktivitou i během ní,
během sportu konzumujte jedno balení každých 45 minut.

Skvěle se vstřebávají

Jsou bez konzervantů, barviv, kyseliny citrónové a bez želatiny živočišného původu.

Tabulka nutričních hodnot

Na 100 g: Sacharidy: 76 g, proteiny: < 0,5 g, tuky: < 0,5 g, cukry: 72 g, mastné kyseliny: < 0,1 g, vitamín C: 48 mg (60 %*), sodík: 120 mg, sůl: 0,457 g, energetická hodnota: 311 kcal / 1 301 kJ. 30 g (1 sáček) obsahuje: Sacharidy: 23 g, proteiny: < 0,1 g, tuky: < 0,1 g, cukry: 22 g, mastné kyseliny: < 0,1 g, vitamín C: 14 mg (18 %*), sodík: 36 mg, sůl: 0,14 g, energetická hodnota: 92 kcal / 391 kJ * DDD = doporučená denní dávka.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Uchovávejte v suchu a chladu a chraňte před vlhkostí.
Právní informace Výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. (2) Zdroj vitamínu C přispívá k běžnému fungování energetického metabolismu.

Naše závazky

Schváleno Výrobky OVERSTIM.s jsou v souladu s normou AFNOR ANTI DOPAGE (NF V 94-001), jejíž cílem je zamezit dopingu ve sportu. Tato norma garantuje, že výrobky OVERSTIM.s neobsahují dopingové látky, jsou bezpečné pro amatérské i profesionální sportovce a dodržují přísný výběr surovin a správnou výrobní praxi.
Testování výrobku K vývoji a výrobě výrobků OVERSTIM.S dochází v naší francouzské laboratoři v Bretani. Je výsledkem úzké spolupráce odborníků ze všech oblastí: atletů, inženýrů, výživových poradců, testujících.OVERSTIM.s se při vývoji inovativních a vysoce kvalitních výrobků vždy opíral o specifické vlastnosti každého sportu, aby jeho výrobky odpovídali vašim potřebám.

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa