Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
ARTENGO
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ NA PADEL RAKETOVÉ SPORTY - OMOTÁVKA NA PÁLKU NA PADEL 900 ARTENGO - Badminton
Kód : 8353536
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
PŘÍSLUŠENSTVÍ NA PADEL

Omotávka na pálku na padel 900 černo-červená ARTENGO

ARTENGO
3/5
3/5
Decathlon
Určeno pro hráče všech úrovní hledající přilnavý a odolný grip. Tento odolný grip poskytuje skvělou přilnavost za každého počasí.

Klíčové vlastnosti

Protiskluzové vlastnosti Protiskluzová struktura a ochranná vrstva poskytuje dobrou přilnavost.
Odolnost Z odolného materiálu s dlouhou životností.
Pohodlí Pohodlí poskytuje vysoká hustota materiálu a jemný povrch.

Technický popis

Odkud padel pochází?

Padel se zrodil v Mexiku na konci 60. let. Rychle se rozšířil do Španělska a Argentiny a postupně se dostal do všech španělsky mluvících zemí jižní Ameriky. V současnosti je padel po fotbalu druhým nejčastěji provozovaným sportem ve Španělsku, a dokonce porazil i tenis. Celosvětově se mu věnuje asi osm milionů hráčů a hráček.

Jaká jsou pravidla padelu?

Hrají dva hráči proti dvěma (debl). Při podání má hráč nárok na dva míče. Podává se křížem přes kurt a spodem. Je povolen jeden odraz od země. Míč se musí nejprve odrazit od země, poté se může dotknout jakékoliv jiné části kurtu. Míček se může odrazit od zdi (ne však od pletiva). Míček může po odskoku vyletět ze hřiště a lze jej odehrát i mimo kurt. Body se počítají jako při tenisu.

Jak s padelem začít?

Do začátků určitě doporučujeme používat míčky pro začátečníky. Jsou měkčí a pomalejší, snadněji se tak naučíte číst pohyb míčku po kurtu a reagovat na něj. Speciální boty na padel vám usnadní pohyb po hřišti. Většinou se hraje na umělé trávě posypané pískem, která je v klasických botách velice kluzká.
Nakonec se můžete poohlédnout po nějakých kurzech padelu, tím celý proces učení urychlíte a také si budete jistí, že si do hraní padelu nepřenášíte návyky z hraní tenisu nebo squashe.

Složení/rady

Složení
Hlavní materiál
50% Polyuretan, 50% EVA (etylenvinylacetát)
Rady pro skladování Nevystavujte prudkým změnám teplot. Skladujte na suchém místě.

Naše závazky

Testování výrobku Tým návrhářů výrobků pro padel sídlí ve Španělsku. Má na starost design a funkčnost výrobků a snaží se přesně identifikovat potřeby hráčů padelu. Všechny informace následně předává našemu vývojovému centru ve Francii, kde se vyrobí prototypy, které se testují v praxi hráči padelu různé úrovně. Životnost výrobků je pak testována v laboratoři ve vývojovém centru.
Díky tomuto postupu jsme si jistí, že naše koncové výrobky, které nabízíme zákazníkům, jsou opravdu kvalitní.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi