Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
PROLOGIC
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ NA KAPRAŘSKOU MONTÁŽ Rybolov - OBRATLÍK QUICK CHANGE SWIVEL  PROLOGIC - Rybářské vybavení
Kód : 8589496
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
PŘÍSLUŠENSTVÍ NA KAPRAŘSKOU MONTÁŽ

Obratlík na kaprařinu Quick Change Ring Swivel *15 PROLOGIC

PROLOGIC
4.7/5
4.7/5
Decathlon
Obratlík Quick Change Swivel Prologic velikost 8 umožňuje velmi rychlou výměnu návazce. Obratlík Quick Change Swivel Prologic velikost 8 je ideální obratlík na vázání technických montáží.

Klíčové vlastnosti

Univerzální využití Ideální na výrobu technických montáží.

Technický popis

Popis

Obratlík velikosti 8 (klasická velikost) umožňuje díky doplňkovému oversized očku snadnou výměnu návazce. Díky očku je univerzální.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 1 rok

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!