Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Decathlon - Servisní katalog - jízdní kola

JAK SESTAVIT A SEŘÍDIT VAŠE JÍZDNÍ KOLO?

Atelier cycle


Kola zakoupená online při doručení domů jsou odesílána přímo ze skladu, kde jsou připravena na 85 %.
Po obdržení zásilky je třeba na kolo namontovat pedály, nafouknout kola a seřídit brzdy a řadící systém tak, abyste se vyhli případným komplikacím. Aby se Vám kompletace dělala lépe, připravili jsme pro Vás instruktážní videa k jednotlivým typům kol.

PODÍVEJTE SE NA INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO
Horské kolo
CZ TITULKY
Silniční kolo
CZ TITULKY
Dětské kolo
CZ TITULKY
Trekkingové kolo
CZ TITULKY
Městské kolo
CZ TITULKY
BMX
CZ TITULKY

DOPLŇKY PRO PRAVIDELNOU ÚDRŽBU VAŠEHO KOLA:

B’TWIN POSKYTUJE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU*
V Decathlonu nabízíme u našich kol doživotní záruku na ocelové a hliníkové rámy, představce, řídítka a pevné vidlice bez odpružení. Pro uplatnění záruky stačí poškozené kolo přivézt na prodejnu a předložit věrnostní kartu nebo záruční doklad. Poškozené díly opravíme nebo vyměníme v servisech na prodejnách Decathlon.
1Touto obchodní zárukou není vyloučeno uplatnění zákonných záruk.

B’TWIN DBÁ NA KVALITU SVÝCH VÝROBKŮ
Klademe vysoké nároky na návrh kol, jejich výrobu i prodej. Díky náročným požadavkům a důsledné organizaci zvyšujeme kvalitu kol – mají tak delší životnost a méně zatěžují životní prostředí.

B’TWIN SE ZASAZUJE O BEZPEČNOST CYKLISTŮ
Respektujeme evropské bezpečnostní normy, které jsou nejpřísnější na světě. Neustále pracujeme na zlepšování výrobků a v našich zkušebních laboratořích ve francouzském Lille vytváříme vlastní testovací protokoly.

B’TWIN ULEHČUJE CYKLISTŮM ŽIVOT
Jedinečná organizace naší práce, nástroje a know-how značky B’TWIN se promítají do vašeho pohodlí při cyklistice. Díky doživotní záruce si tedy můžete být naprosto jisti kvalitou kol značky B’TWIN.
*Podrobné podmínky najdete na www.btwin.com.