Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách | Doba doručení skladových objednávek je nyní minimálně 4 dny
OKUMA
  • KAPRAŘSKÉ SADY A PRUTY Rybolov - NAVIJÁK OKUMA 8K FD OKUMA - Rybářské vybavení
Kód : 8588056
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
KAPRAŘSKÉ SADY A PRUTY

Naviják na kaprařinu Okuma 8K FD OKUMA

OKUMA
4.7/5
4.7/5
Decathlon
Naviják s velkou kapacitou (620 m při 33/100) je určen na odhozy na velkou vzdálenost. Při lovu kaprů na velkou vzdálenost je důležité používat cívku, která pojme velké množství vlasce (nylonového či pletenky). Vyzkoušejte naviják Okuma 8K FD.

Klíčové vlastnosti

Přesnost 2 klipy na vlasec pro přesné náhozy.
Razance Maximální nosnost brzdy: 18 kg.
Vzdálenost Pomalá oscilace pro lepší odhozy. Kapacita: 620 m na 33/100.

Technický popis

Popis

5+1 nerezové kuličkové ložisko. Převodový poměr: 4,7: :1. Jedno otočení kličkou: 108 cm. Maximální nosnost brzdy: 18 kg. Super kónická hliníková cívka. Kapacita: 620 m při 33/100.
Nekonečný antireverz. Systém pomalé oscilace Worm Shaft.
Kolečko brzdy s rychlým utažením. Nerezavějící grafitové tělo. 2 nerezové klipy na vlasec. Hliníkový překlapěč o velkém průměru. Dřevěná rukojeť. Vodotěsná brzda.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 1 rok

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!