Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
DAIWA
  • NAVIJÁK MEDIUM HEAVY Rybolov - NAVIJÁK NINJA LT 2018 6000 DAIWA - Rybářské vybavení
  • NAVIJÁK MEDIUM HEAVY Rybolov - NAVIJÁK NINJA LT 2018 6000 DAIWA - Rybářské vybavení
  • NAVIJÁK MEDIUM HEAVY Rybolov - NAVIJÁK NINJA LT 2018 6000 DAIWA - Rybářské vybavení
  • NAVIJÁK MEDIUM HEAVY Rybolov - NAVIJÁK NINJA LT 2018 6000 DAIWA - Rybářské vybavení
Kód : 8592277
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NAVIJÁK MEDIUM HEAVY

Naviják na mořský rybolov Ninja LT 2018 6000 DAIWA

DAIWA
4.2/5
4.2/5
Decathlon
Naviják na mořský rybolov z lodi či ze břehu. Naviják Ninja je nejdostupnějším LT modelem své kategorie. Výkonný a lehký naviják nabízí nepřekonatelný poměr výkonu a kvality.

Klíčové vlastnosti

Nízká hmotnost I přes svoji velikost 6000 má relativně nízkou hmotnost.
Plynulost navíjení Ložiska umožňují pohodlný rybolov.

Technický popis

Popis

Velikost: 6000.
Hmotnost: 370 g. Tvar kličky: T+. Počet ložisek: 4+1.
Převodový poměr: 5,1:1.
1 navinutí: 92 cm. Kapacita: 300 m při 22/100. Brzda: 12 kg. Kód: NJ18LT6000. Kód cívky: Q465201.

Ninja LT 2018

Naviják Ninja je nejdostupnějším LT modelem své kategorie. Výkonný a lehký naviják nabízí nepřekonatelný poměr výkonu a kvality. Je vybaven vnitřním mechanismem High-Tech s ovládáním Tough Digigear, jehož životnost je prodloužena o 150 % ve srovnání s předchozí generací navijáků Ninja. Díky rotoru Air Rotor zajišťuje vynikající, plynulé a stabilní navíjení.

Ninja LT 2018 (pokračování)

Brzda s technologií ATD, plnoformátové tlačítko brzdy, tělo a rotor z polykarbonátu, hliníková cívka Air Spool, křížové navíjení, ultra lehká hliníková klička.

LT

LT: nová technologie navijáků velmi malých rozměrů od značky Daiwa. Technologie Light and Touch, jak již název napovídá, zajišťuje nízkou hmotnost a odolnost navijáku velmi malých rozměrů. Pozornost byla také věnována novému provedení kličky Digigear. Jakmile jednou naviják LT vyzkoušíte, nepustíte jej z ruky.

Brzdový systém ATD: Automatic Tournament Drag

Kotouče brzdového systému ATD jsou promaštěny novým mazivem, které zlepšuje chod brzdy. Vysoce kvalitní mazivo zajišťuje stabilní a postupný chod brzdy. Navíc je snížené riziko poškození při rybolovu díky přesné reakci brzdy ATD, která se přizpůsobí každé fázi souboje s rybou: rychlejší reakce, postupný chod a lepší zásek.

Air Rotor

Záruka vyváženosti, pevnosti a citlivosti. Je o 15 % lehčí než běžný rotor. Má plynulý chod a omezuje vibrace.

Cross Wrap

Systém Cross Wrap pro optimální křížové navíjení. Tento systém zabraňuje zamotávání vlasce.

Infinite Anti-Reverse

Nová zarážka zpětného chodu se spustí u čtyřikrát menšího tlaku než u klasického navijáku. Jen 2 g stačí k aktivaci systému Real Stopper, který zabraňuje zpětnému chodu kličky a zvyšuje citlivost navijáku.

Tiché přivíjení

Vynikající kontakt mezi spirálovitým a rovným ozubením zajišťuje energetickou návratnost až 99 % a plynulý chod. Chod převodů Daiwa je maximálně plynulý.

Twist Buster II

Překlapěč TB2 byl vyvinut tak, aby zajistil perfektní navíjení vlasce na cívku. Tento systém snižuje pravděpodobnost zamotání vlasce až o 90 %.

ABS

Klasická navíjecí plocha cívky je válcová, cívka ABS má kónický tvar a zabraňuje tak zamotání vlasce. Design cívky navíc zabraňuje tření vlasce, a umožňuje tak daleké odhozy.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!