Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
SHIMANO
  • NAVIJÁKY LIGHT Rybolov - NAVIJÁK NEXAVE 2500 HGFE SHIMANO - Rybářské vybavení
Kód : 8407618
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NAVIJÁKY LIGHT

Naviják Nexave 2500 HGFE na lov na nástrahu SHIMANO

SHIMANO
3.8/5
3.8/5
Decathlon
Určeno pro zkušené rybáře lovící s nástrahou. Nový model Nexave FE je vylepšenou verzí původního navijáku Nexave FD. Naviják s přední brzdou je ideální na lov pstruhů či okounů.

Klíčové vlastnosti

Jízdní vlastnosti Plynulý chod navijáku pro pohodlný rybolov.
Razance Díky brzdě zvítězíte nad velkými sladkovodními rybami.

Technický popis

Popis

1 navinutí: 88 cm. Hmotnost: 255 g. Kapacita: 290 m při 18/100. Brzda: 4 kg. Převod: 6.2/1

Nexave

Nový model Nexave FE je vylepšenou verzí původního navijáku Nexave FD. Naviják s přední brzdou je ideální na lov pstruhů či okounů, candátů či štik, vhodný je však i na lov na anglický způsob a na feeder. Díky 3 nerezovým ložiskům je naviják velmi plynulý, jak je u značky Shimano pravidlem. Brzda je nastavitelná, a umožňuje tak zdolat i velké úlovky.

Cívka ARC

Patentovaná technologie cívky s okrajem ve tvaru V umožňuje odmotávání vlasce v menších smyčkách. Cívka AR-C minimalizuje nebezpečí zamotání vlasce. Cívky AR-C jsou povinnou výbavou většiny navijáků Shimano.

Varispeed II

Systém VariSpeed II je vylepšenou verzí systému Varispeed založený na dvou převodech umožňujících správné kladení vlasce na cívku. Systém tedy usnadňuje delší náhozy.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!