Všechny prodejny jsou opět otevřeny! Těšíme se na vaši návštěvu.
OKUMA
  • NAVIJÁK MEDIUM HEAVY Rybolov - NAVIJÁK ALTERA ATE 55 FD OKUMA - Rybářské vybavení
Kód : 8663644
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NAVIJÁK MEDIUM HEAVY

Naviják na mořský rybolov Altera ATE 55 FD OKUMA

OKUMA
Decathlon
Naviják na mořský rybolov. Okuma Altera představuje poslední technologii vývoje těla navijáku, která v sobě spojuje výkon a funkčnost.

Klíčové vlastnosti

Odolnost vůči korozi Grafitové tělo je odolné vůči rezivění.

Technický popis

Popis

Kód: 60746.
Model: ATE-55. Nosnost brzdy: 12 kg. Převod: 4,5:1. Kapacita: 0,30/300 m, 0,35/220 m, 0,40/170 m. Otočení kličky: 83 cm. Hmotnost: 422 g.

Altera ATE 55 FD

Grafitové tělo je odolné vůči rezivění. CFR: Cyclonic Flow Rotor. Aerodynamický rotor, 3 kuličková a 1 válečkové ložisko, nekonečný antireverz Quick-Set, pastorek z obráběné mosazi, ažurovaná cívka z nerezové eloxované oceli 2 tuny. RES II: vyvážení rotoru pomocí počítače, stylová kovová klička, rukojeť kličky TPE (T-shape u 55 a 65), plsťové brzdné podložky napuštěné japonským olejem.

Složení/rady

Rady k údržbě Po použití opláchněte čistou vodou..

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!