Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené
FLASHMER
  • LOV CHOBOTNIC, KREVET Rybolov - NÁSTRAHA RED GILL  FLASHMER - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8537459
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
LOV CHOBOTNIC, KREVET

Měkká nástraha Red Gill na mořský rybolov 7 cm bílá 4 ks FLASHMER

FLASHMER
Decathlon
Smáčci Red Gill jsou určeny na rybolov s většinou mořských montáží. Smáčci Red Gill jsou vhodné na celou řadu montáží při rybolovu dle velkého množství rybolovných technik. Nástraha je oblíbená pro svoji účinnost.

Klíčové vlastnosti

Vizuální účinnost Tvar imituje smáčka a vábí ryby.

Technický popis

Popis

Velikost 7 cm. Tvar: smáček, barva: bílá. Množství: 4

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!