Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
FLASHMER
  • TENYA Rybolov - NÁSTRAHA HINATA KAB 60 G FLASHMER - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8592285
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TENYA

Nástraha na mořský rybolov Madaï Kabura Hinata Kab 60 g fluorescenční růžová FLASHMER

FLASHMER
Decathlon
Nástraha na lov mořských dravých ryb vertikální přívlačí. Nástraha Hinata Kab je ponornou nástrahu imitující chobotničku. V kombinaci s návnadou (červy, chapadla atd.) bude při rybolovu nepřekonatelná.

Klíčové vlastnosti

Vizuální účinnost Oko potažené holografickou vrstvou vydává odlesky vábící ryby.
Vibrace Chapadla vydávají vibrace a dráždí ryby k útoku.

Technický popis

Popis

Barva: fluorescenční růžová. Hmotnost: 60 g, pletenka assist hook 65 lb, zpevněné háčky Iseama č. 1 vhodné na lov mořanovitých, kulatý a podlouhlý tvar je vhodný do silného proudu.

Tipy rybářů

Nástrahu používejte s návnadou o velikosti vhodné na rybolov určité ryby. Krevetky tak například zvolte na lov mořanovitých a chapadla hlavonožců na lov větších dravých ryb. Gramáž vždy uzpůsobte hloubce a síle proudu.

Složení/rady

Rady k údržbě Po použití opláchněte čistou vodou..

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!