Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
RAPALA
  • LOV NA PŘÍVLAČ Rybolov - NÁSTRAHA CD MAGNUM 11 RHU RAPALA - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8625497
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
LOV NA PŘÍVLAČ

Nástraha na trolling CD Magnum 11 RHU RAPALA

RAPALA
Decathlon
Vysoce odolné nástrahy CD Magnum jsou určené na trolling v exotických vodách. Nástrahy CD Magnum umožňují rybolov v hloubce 4,5 m a díky kovové lopatce a tělíčku z tropického dřeva jsou velmi odolné.

Klíčové vlastnosti

Odolnost Vysoce odolná nástraha.
Hloubka ponoru Nástraha sestoupí do 4,5 m a udržuje rychlost s lodí.

Technický popis

Popis

Velikost: 11 cm. Tvar: jerkbait. Barva: RHU (Red Head UV). Hmotnost: 24 g. Háčky: 2 trojité VMC Perma Steel. Hlukové kuličky: ne.

Složení/rady

Rady k údržbě Po použití opláchněte čistou vodou..

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!