NEWFEEL

Dotykový displej čitelný i na slunci

/common/3Dpictures/a/24cd9db6-b6b9-46f1-a063-1dc303f7c63f.zip/index.html
Kód : 8485288
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
Chůze

Chytrý náramek ONcoach 900 černý NEWFEEL

NEWFEEL

Barva : ČERNÁ

Decathlon
až do 999 - %

od

999**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
999  %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow999**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
VYZVEDNOUT NA PRODEJNĚ ZA 1 HODINU
Náramek na měření sportovních nebo každodenních aktivit a sledování pokroků na chytrém telefonu. Změřte si počet kroků, vzdálenost a kalorie a své pokroky hned uvidíte. Náramek vás bude motivovat.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Měření parametrů Počet kroků, vzdálenost, rychlost, kalorie, čas, hodina, sledování aktivit.
Výdrž 2 dny v režimu aktivity.
7 dní v režimu hodinek.
Interaktivita Každodenní měření aktivity založené na doporučeních SZU.
Konektivita Bezdrátová synchronizace s aplikací Decathlon Connect (iOS a Android).
Dobrá viditelnost Při aktivitě trvale aktivní displej čitelný i na slunci.
Vodotěsnost Náramek si nemusíte před sprchováním sundavat. Voděodolnost: 5 ATM.

TECHNICKÝ POPIS

Snadné měření chůze

Při běhu stačí jednoduše přejet po dotykovém displeji náramku ONcoach 900 a můžete procházet jednotlivé informace: stopky, uběhnutá vzdálenost (v km nebo v mílích), okamžitá rychlost (v km/h, m/h, min/km nebo min/m), průměrná rychlost (v km/h, m/h, min/km nebo min/m), počet kroků, vydané kalorie, sledování spánku, sledování vašich činností.

Co jste dnes zvládli?

Náramek ONcoach 900 měří každý den: počet kroků, vzdálenost (v km nebo v mílích), kalorie, aktivní dobu. Informace máte kdykoliv k dispozici na dotykovém displeji. Pokud chcete znát další podrobnosti, stačí otevřít aplikaci Decathlon Connect.

A když dostanete chuť udělat pro sebe víc?

Na hlavní obrazovce hodinek se zobrazují údaje o vaší každodenní aktivitě. Informace se doplňují postupně v průběhu dne podle vašich aktivit. Cíl, nastavený jako výchozí, odpovídá doporučením Světové zdravotnické organizace, tj. 30 minut aktivity každý den po desetiminutových úsecích. Můžete si samozřejmě nastavit i svůj vlastní cíl podle počtu kroků, kalorií nebo překonané vzdálenosti.

Každá aktivita se počítá

Chytrý náramek ONcoach 900 počítá během dne automaticky chůzi, běh nebo jízdu na kole. V aplikaci Decathlon Connect se zaznamenává každý okamžik vaší denní aktivity, když jste šli, běželi nebo jeli na kole. Pozor: náramek ONcoach 900 neumí měřit vzdálenost ujetou na kole. Na kole využijete měření doby aktivity a vydané kalorie.

Zjistěte, jak v noci spíte, abyste mohli lépe fungovat ve dne

Náramek ONcoach 900 měří čas jednotlivých fází spánku: lehký spánek, hluboký spánek nebo bdění. Tyto 3 fáze rozliší chytrý náramek ONcoach 900 díky analýze množství pohybů. Měření spánku se spustí automaticky, nemusíte nic nastavovat. Můžete tak sledovat, zda změny, které do svého způsobu života zavedete (sportovní aktivity, stravování atd.), mají pozitivní vliv na kvalitu spánku.

Trvale čitelný displej

Displej je stále aktivní a je dobře vidět i v plném slunci. Jedním pohledem tak zjistíte kolik je hodin nebo všechny praktické informace, aniž byste museli cokoliv mačkat. V noci se displej podsvítí při každém vašem podnětu.

Jednoduchá navigace

Náramek ONcoach 900 je vybavený dotykovým displejem, který usnadňuje ovládání jednotlivých náhledů.

Funguje i jako hodinky on-line

Zobrazení hodiny a data: vyberte si ze 3 režimů (město, sport a analogový) podle vašeho vkusu. Budík. Zobrazení oznámení z telefonu.

Sledujte svoje pokroky na aplikaci Decathlon Connect

V aplikaci Decathlon Connect najdete zdarma podrobné informace o svých sportovních a každodenních aktivitách i o průběhu spánku a den za dnem můžete sledovat, jaké děláte pokroky: přehled veškerých sportovních aktivit, křivka rychlosti, křivka každodenní aktivity s počtem kroků hodinu po hodině, detailní informace o spánku v průběhu noci (lehký a hluboký spánek).
Kumulované vzdálenosti a spálené kalorie za týden a za měsíc.

Automatická bezdrátová synchronizace

Náramek ONcoach 900 je vybavený technologií Bluetooth, která umožňuje automatickou synchronizaci údajů z vašeho telefonu ihned po otevření aplikace Decathlon Connect (k dispozici pro Android 5 a vyšší a iOS 10 a vyšší).

Je váš telefon kompatibilní?

Abychom uspokojili co nejvíce zákazníků, vytvořili jsme samostatný tým, který se stará, aby byla naše aplikace kompatibilní s maximálním počtem typů telefonů. Jistě je vám jasné, že to znamená spoustu práce.

Jak se počítá vzdálenost?

Vzdálenost je měřena podle pohybu paže a podle výšky. Můžete si také nastavit určitou vzdálenost sami. Stačí uložit aktivitu se vzdáleností, kterou máte změřenou. Hodinky tak budou nastaveny podle vašich parametrů. Je to na vás!

Výdrž a dobíjení

Náramek ONcoach 900 vydrží 7 dní v režimu hodinek a 2 dny v režimu aktivity. Dobíjí se USB kabelem, který je součástí balení.

Záruka a poprodejní servis

Decathlon poskytuje na své výrobky dvouletou záruku.

Rozměry

Rozměry: 13,5–20,5 cm.
Vhodný i pro děti od 6 let.

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

Složení
Ložnice
100.00% PCBA
Popruh
100.00% silikon
Čočky
100.00% polymethylmethakrylát
Přezky
100.00% ocel
Hlavní část
100.00% akrylonitrilbutadienstyren
Omezení v používání Je vhodný i pro děti od 6 let.
instrukce Více informací o tomto výrobku naleznete v návodu

NAŠE ZÁVAZKY

Testování výrobku Decathlon testuje své výrobky v reálných podmínkách. Testy jsou prováděny pod dohledem odborníků. Všechny tyto testy umožňují vedoucím výroby, specialistům a celému týmu rozvíjet a koncipovat technické výrobky, které zajistí spokojenost uživatelů.
Záruka 2 roky

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ

OTÁZKY & ODPOVĚDI