Doba doručení skladových objednávek je nyní minimálně 4 dny. Pracujeme na navrácení našich dodacích lhůt do normálu.
APTONIA
  • DOPLNĚNÍ TEKUTIN PŘED SPORTEM - NÁPOJ ISO+ CITRÓNOVÝ 650 G APTONIA
  • DOPLNĚNÍ TEKUTIN PŘED SPORTEM - NÁPOJ ISO+ CITRÓNOVÝ 650 G APTONIA
  • DOPLNĚNÍ TEKUTIN PŘED SPORTEM - NÁPOJ ISO+ CITRÓNOVÝ 650 G APTONIA
Kód : 8518583
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
DOPLNĚNÍ TEKUTIN PŘED SPORTEM

Isotonický nápoj ISO+ citrónový APTONIA

APTONIA
4.7/5
4.7/5

Příchuť : Citrón

Decathlon
Isotonický nápoj v prášku ISO+ je určený na doplnění energie při sportovní aktivitě nad 3 hodiny. Isotonický nápoj v prášku ISO+ je nezbytným doplňkem při sportu. Napomáhá hydrataci a z části doplní i energii.

Klíčové vlastnosti

Podpora hydratace Díky obsahu cukrů a elektrolytů rychle rehydratuje organismus.
Energetická hodnota 131 kcal na 1 dávku (38 g).
Snížení únavy Vitamíny B1, B2, B6, C a E zmírňují únavu svalů.
Zdroj vitamínů a minerálů Ztráty způsobené pocením jsou kompenzovány minerály, např. sodíkem.
Antioxidační vlastnosti Vitamíny C, E a selen s antioxidačními účinky chrání buňky.
Příchuť Slazený nápoj, který není tak sladký: žádný strach z nevolnosti!
Snadné použití Díky dávkovači v balení nápoj snadno připravíte.

Technický popis

Pro které sportovce?

Isotonický nápoj v prášku ISO+ je určen pro všechny sportovce (triatlonisty, maratonce, běžce atd.), kteří plánují delší fyzické úsilí než 3 h. Jednu dávku prášku (38 g) rozpusťte v 500 ml vody. Doporučujeme pít jednu láhev na hodinu fyzického úsilí. Jedná se však pouze o doporučení. Každý z nás ví nejlépe, jak moc se potřebuje hydratovat.

Výrobek je určený pro vytrvalostní sporty

Isotonický nápoj obsahuje stejné množství sacharidů, sodíku a vody, jaké je obsažené v krvi. To napomáhá lepšímu vstřebání v organismu, a tím i hydrataci. Isotonický nápoj v prášku ISO+ obsahuje:
vitamíny B1, B2 a B6, které napomáhají v boji se svalovou únavou, vitamín C, E a selen chránící před oxidačním stresem (vznikem křečí) a minerály pro kompenzaci pocení.

Několik slov k dávkování

Pokud je množství sacharidů, sodíku a vody vyšší než to obsažené v krvi, není váš náboj již isotonický, nýbrž hypertonický, a tak přispívá k dehydrataci.
V opačném případě, pokud je prášek rozpuštěný ve velkém množství vody, je upřednostněna hydratace před vstřebáváním živin. Takové dávkování můžete využít například v létě, když je velké horko, a vy se potřebujete řádně hydratovat!

Nový přepracovaný recept

Nové složení obsahuje o 50 % méně cukrů. Cukry zajišťují prudký nárůst hladiny cukru v krvi. Díky nižšímu procentu obsahu cukrů je i hladina cukru v krvi nižší. Cukry tak nejsou ukládány a svaly si z nich mohou rovnou brát energii.
Do jedné 38g dávky jsme proto přidali 1 g BCAA, který napomáhá bojovat proti svalové únavě.

K čemu slouží maltodextrin?

Isotonický nápoj v prášku ISO obsahuje maltodextrin, který je sacharidem. Tento sacharid je dlouhodobou zásobárnou energie, kterou využijete při vytrvalostních sportech. Není příliš sladký, a tak nedráždí žaludek.

ISO a ISO+, jaký je v tom rozdíl?

• ISO nápoj je určený pro sportovní aktivity kratší než 1 hodiny. Doporučujeme proto rozpustit 30 g výrobku v 500 ml vody.
• ISO + je naopak určený pro sportovní aktivity rovné nebo delší než 3 hodiny. Doporučujeme konzumovat 60 g sacharidů za hodinu sportovní aktivity, tj. dávku 38 g nápoje ISO + rozpuštěnou v 500 ml vody. Nápoj lze doplnit energetickým gelem nebo tyčinkou.

Zcela nové balení s využitím o 70 % méně plastů!

Od roku 2015 se dlouhodobě snažíme snižovat plastový odpad. Proto vám nyní představujeme sadu ISO + 650 g (17 dávek) vyrobenou s použitím o 70 % méně plastu.
Je vyrobená z poddajného a recyklovaného plastu, pohodlněji tak uložíte do skříňky či do batohu než předchozí model z tuhého plastu.
Zavírá se pomocí dávkovače, který lze použít i na 2kg balení!

Cestou ke sportovní výživě budoucnosti: Zodpovědnost, přírodní složení a vždy dobrá chuť!

Výživový specialista:
„Náš výběr přísad je přísnější než stanovují regulační požadavky. V našem procesu výběru přísad a ingrediencí zohledňujeme etické, environmentální a zdravotní hlediska. Proces postupně zjednodušujeme. V ideálním případě si přejeme vyrábět místní produkty z maximálně přírodních zdrojů. Budou mít přírodnější chuť, ale to je o zvyku!.“ Co vy na to?

Složení

Maltodextrin (46%), sacharóza (29%), fruktóza (12%), regulátor kyselosti: kyselina citronová, citrát sodný, BCAA (2,6%): L-leucin, L-valin, L-isoleucin, chlorid draselný, chlorid sodný, citrát hořečnatý, koncentrovaná šťáva z aceroly, barviva (koncentrované sladké brambory, ředkvičky, jablko, třešeň), vitamíny: thiaminmononitrát (B1), niacinamid (B3), pyridoxin hydrochlorid (B6), přírodní aroma, seleničitan sodný. Může obsahovat stopy: LEPEK, MĚKKÝŠI, VEJCE, RYBY, SÓJA, MLÉKO, CELLER, ořechy

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty: 100 g | 38 g (1 dávka). Energie: 1460 kJ - 344 kcal | 555 kJ - 131 kcal. Tuky: 0 g | 0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g | 0 g Sacharidy: 86 g | 33 g, z toho cukry: 44 g | 17 g Proteiny: 2,6 g | 1,0 g Sůl: 2,6 g | 1,0 g Draslík: 790 mg (39 %)* | 300 mg (15 %)*, hořčík: 149 mg (39 %)* | 56,5 mg (15 %)*, selen: 41,0 µg (75 %)* | 16,0 µg (28 %)*. Vitamín C: 32,0 mg (39 %)* | 12 mg (15 %)*, vitamín B1: 0,87 mg (79 %)* | 0,33 mg (30 %)*, vitamín B3: 13 mg (79 %)* | 4,8 mg (30 %)*, vitamín B6: 1,1 mg (79 %)* | 0,42 mg (30 %)* *% doporučené denní dávky.

Hmotnost

0,7 kg

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Uchovávejte na suchém a chladném místě. Bez konzervantů. Připravený nápoj spotřebujte do 24 hodin.

Naše závazky

Schváleno Isotonický nápoj v prášku byl schválen dietologem i panelem 100 testerů. A vámi také, ne?
Testování výrobku Tato řada potravinových doplňků byla vyvíjena v laboratořích značky Aptonia po dobu 18 měsíců. 60 sportovců testovalo příchuti gelů. Pokud byla vybrána právě tato, je to proto, že si ji oblíbili.

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi