Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
SEAC
Kód : 8305213
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán

NAPÍNACÍ GUMA 19,5 MM ZELENÁ

Určeno pro lovce na podmořský rybolov na rychlé a silné střely na velkou vzdálenost. Dvojité upínací gumy s průměrem 19,5 mm pro silné střely.

Klíčové vlastnosti

Přesnost Doprovází šíp.

Technický popis

Latex z 1/4 (přírodní latex s grafitem)

Latex představuje přírodní materiál, který se získává nařezáváním kůry některých stromů, např. kaučukovníku brazilského. Při naříznutí vytéká z kůry stromu koloidní roztok obsahující kaučuk.

Mastikace 2/4

Tato přírodní látka je poté zpracována (proces zpracování nazýváme termínem mastikace), aby byla plastická a bylo ji možné smíchat s aditivy (sazemi, silicemi, kaolinem, uhličitanem vápenatým, pigmenty, oleji, sírou, apod.), které mají zpevňující, rozpouštěcí, barvicí a ochranný účinek. Výsledkem je pak směs s požadovanými vlastnostmi.

Vulkanizace 3/4

Ze směsi se následně vyrábí guma: systém používaný pro výrobu gum SEAC se nazývá Continuous Dip Process a umožňuje získat výrobek těch nejlepších chemicko-fyzikálních a mechanických vlastností. Poslední fáze se nazývá vulkanizace: zahříváním výrobku dochází k chemickým reakcím mezi přídavnými látkami a latexem, vytváří se tak finální struktura výrobku.

X-Powerfull 4/4

Guma se stává průtažnou a odolnou vůči opotřebení, chemickým látkám, látkám v ovzduší a vysokým teplotám. Černá povrchová úprava gum X-Powerfull zajišťuje ochranu před UV zářením, ozónem a látkami v ovzduší. Je tedy zárukou vysoké odolnosti výrobku a zachování jeho vynikajících funkčních vlastností.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Vyrobeno v
100.00% Latex
Rady k údržbě Perte odděleně.
Rady pro skladování Skladujte na suchém místě mimo dosah slunečního záření.
Omezení v používání Nikdy nenabíjejte harpunu na souši.

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa