Prodejny fungují pouze jako výdejní místa internetových objednávek.
WEDZE
  • DOPLŇKY K LYŽAŘSKÝM BOTÁM Lyžování - NÁHRADNÍ BOTIČKA EVOFIT  WEDZE - Lyžařské vybavení
Kód : 8543114
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
DOPLŇKY K LYŽAŘSKÝM BOTÁM

NÁHRADNÍ BOTIČKA DO LYŽAŘSKÝCH BOT EVOFIT WEDZE

WEDZE
3/5
3/5
Názory zákazníků
Hodnocení velikosti
Pro tuto velikost zatím není hodnocení
Decathlon
  • Doručení na prodejnu Odhadované datum doručení 09/03/2021 Zdarma
  • Odběrné místo Odhadované datum doručení 10/03/2021 69
  • Doručení domů Odhadované datum doručení 10/03/2021 99
Náhradní botička do lyžařských bot. Botičky EVOFIT se přizpůsobí většině lyžařských bot na trhu. Botičky EVOFIT se přizpůsobí většině lyžařských. Náhradní botičky pro výměnu starých opotřebovaných a vyšlapaných botiček, které už nohu nezpevňují tak dobře a ani už nejsou příliš pohodlné.

Klíčové vlastnosti

Držení na noze Vynikající zpevnění díky zavinovací konstrukci.
Anatomická přizpůsobivost 100% tepelně tvarovatelné.
Pohodlí Použité kvalitní pěny nabízí nejlepší kompromis mezi pohodlím a zpevněním.

Technický popis

Tepelně tvarovatelná botička Evofit

Díky technologii Evofit se boty perfektně přizpůsobí tvaru nohou, aniž by ztratily schopnost nohu dobře zpevnit. Originální „zavinovací“ design se přizpůsobí všem tvarům lýtek/holení. Při navrhování jsme si pohráli s tloušťkou tepelně tvarovatelných pěn tak, aby co nejvíce chránily rizikové zóny na lýtku a na nártu. Díky tvaru botičky už nemusíte botu co nejvíce utahovat, abyste získali dobré zpevnění.

Proč vyměnit botičky lyžařských bot?

Nejčastějším důvodem je nadměrné opotřebování původních botiček v lyžařských botách, jejichž skelet má oproti botičkám mnohem delší životnost. Boty už vám nepřijdou pohodlné, protože nohy v nich mají příliš mnoho místa a hýbou se. Botičky Evofit jsou dobrou alternativou, díky které nemusíte kupovat nové lyžařské boty. Jsou vyrobeny z kvalitních pěn EVA, takže jsou velice pohodlné. Pokud ale stále někde tlačí, můžete boty tepelně vytvarovat.

K čemu je dobrá teplem tvarovatelná vnitřní botička?

Některé vnitřní botičky jsou tzv. teplem tvarovatelné. To znamená, že pěna, ze které jsou vyrobeny, se může zahřát, a tím se přizpůsobí tvaru nohy a zároveň i skeletu boty. Takže vnitřní botička lépe dolehne na skelet a zároveň se vytvoří větší a pohodlnější prostor pro chodidlo. Doporučujeme v botách na svahu strávit alespoň 2 dny, až poté se rozhodujte, jestli je tepelně vytvarujete.

Jak botičku vytvarovat v pohodlí domova?

1) Předehřejte troubu na 80 °C (horkovzdušná). 2) Vyndejte vnitřní botičky ze skeletu. 3) Vyndejte z botiček vnitřní vložky. 4) Vložte botičky do trouby na 10 minut. 5) Vyndejte botičky z trouby. 6) Vraťte do nich vložky. 7) Vraťte botičky do skeletů bot. 8) Obujte si boty a zapněte přezky (neutahujte příliš). 9) V botách zůstaňte 15 minut (při pokojové teplotě). Poté je zujte. A vše je připraveno!

Jak snadno nazout lyžařské boty s botičkami Evofit?

Horní část botičky můžete doširoka otevřít tak, že zatáhnete za obě očka (in a out). Při utahování dávejte pozor, aby vnitřní část (IN) byla uvnitř a vnější (OUT) byla na vnější straně.

Co dělat, když nohy v botách bolí?

1) Noste tenké funkční lyžařské ponožky, které omezí nepříjemný tlak na některých místech a podpoří cirkulaci krve. 2) Vyberte si vložku, která odpovídá tvaru vašeho chodidla, aby chodidlo nenaráželo a nebylo nepříjemně tlačeno na skelet. S výběrem vám rádi pomohou na naší prodejně. 3) Botičku tepelně vytvarujte.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Svršek
100% EVA (etylenvinylacetát)
Podšívka
100% polyester
Hřejivá podšívka
100% polyester

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi