Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách, Ostatní produkty lze objednat online
VITEX
  • VYBAVENÍ NA ÚDRŽBU NA LOV Myslivost a lovectví - NÁDOBA S DEHTEM 5 KG  VITEX - Myslivecké doplňky
Kód : 3917652
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
VYBAVENÍ NA ÚDRŽBU NA LOV

Nádoba s dehtem speciálně na divočáky 5 kg VITEX

VITEX
4.6/5
4.6/5
Decathlon
Tento výrobek lze zakoupit pouze v kamenných prodejnách. Dostupnost můžete ověřit pomocí tlačítka níže. Vyzvednout na prodejně
Určena na přivábení do kaliště a ochranu před povrchovými parazity divokých prasat. Nádoba dehtu slouží jako vnadidlo na divočáky a jelenovitou zvěř.

Klíčové vlastnosti

Lákavost Přirozené aroma spolehlivě přiláká divočáky a jelenovité.
Objem 5kg uzavíratelná nádoba.
Složení Zhotoveno destilováním z borového dřeva.

Technický popis

Návod k použití

Před nanesením dehtu na strom si zajistěte povolení vlastníka. Vyberte si méně hodnotný strom s minimálním průměrem 20 cm, spodní větve osekejte do výšky cca jednoho metru. Do kůry udělejte několik vodorovných 1 až 2cm zářezů, aby se dala kůra naimpregnovat. Dehet roztírejte štětcem, postupujte směrem shora dolů a nechte jej stékat po kmeni.

Aplikace v létě a v zimě

Borovicový dehet v nádobě má pastózní viskozitu, v letních teplotách se snadno roztírá. V zimě může být tužší, proto jej doporučujeme uložit den před použitím v teplotě 20 °C, případně jej hodinu před aplikací vložit do nádrže s horkou vodou.

Doporučení

Nevystavujte výrobek zdroji tepla. Skladujte mimo dosah dětí. Neskladujte společně s potravinami ani nápoji. Při používání nejezte, nepijte a nekuřte. Balení skladujte ve vertikální pozici, řádně uzavřené a chraňte před chladem. Po použití balení řádně uzavřete. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Při manipulaci s výrobkem noste rukavice. Obal nelze znovu použít. Při posledním používáním odstraňte z nádoby zbytky.

Složení/rady

Rady pro skladování Skladujte na větraném místě mimo zdroj silného tepla.
Nebezpečný výrobek Dodržujte bezpečnostní pokyny.

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa