Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
QUECHUA
Kód : 8384717
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TURISTICKÉ SLUNEČNÍ BRÝLE S KOREKCÍ

Korekční sklo do brýlí HKG OF 560 levé, sluneční filtr kat. 3, -3 dioptrie QUECHUA

QUECHUA
Určeno pro krátkozraké osoby na turistiku za slunečného počasí. Sportovní skla z polykarbonátu s vysokou odolností vůči nárazu. Skla kategorie 3 do slunečného počasí, se 100% UV ochranou. Levé korekční sklo, které zaklapnete do obrouček HKG OF 560.

Klíčové vlastnosti

Přizpůsobivost Y Skla pro korekci krátkozrakosti: -3 nebo 300.
Ochrana před sluncem Y Skla se 100% UV ochranou.

Technický popis

Skla

Sklo kategorie 3: propouští 8 až 18 % světla, filtrují 100 % UV záření. Optická třída 1. Materiál: polykarbonát odolný vůči nárazu. Tvar: sférické zakřivení Base 6. V souladu s normou ISO 12312-1. Kompatibilní pouze s obroučkami HKG OF 560.

Složení/rady

Složení
Čočky
100.00% Polykarbonát
Rám
100.00% Polyamid 12
Rady k údržbě Brýle čistěte pomocí vhodných doplňků: mikrovláknového hadříku nebo čisticího spreje (z nabídky značky ORAO).. Nepoužívejte papírové utěrky či utěrky s obsahem silikonu – mohlo by dojít k poškrábání skel. Vhodné nejsou ani dezinfekční prostředky, aceton či jiné čističe, které by mohly poškodit skla brýlí či jejich úpravu.. Zašpiněné brýle nikdy nečistěte nasucho, skla vždy nejdříve opláchněte čistou vodou..
Rady pro skladování Kvalita vidění do značné míry závisí na způsobu údržby. Pouzdro je nepostradatelným doplňkem. Chrání brýle před nárazy, poškrábáním skel či jejich rozbitím.
Omezení v používání Nevhodné pro osoby s astigmatickým okem.

Naše závazky

Schváleno Brýle odpovídají požadavkům normyISO 12312-1.
Testování výrobku Všechny výrobky ORAO se testují v reálných podmínkách. Týmy návrhářů, vývojářů a produktových manažerů ověřují, že každý výrobek odpovídá požadavkům aktivity, pro kterou je určen.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi