Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*Letní sportovní sezóna začíná u nás!
TURISTIKA

Turistika je jeden z nejoblíbenějších sportů a díky ní můžete poznat nová místa, vyčistit si hlavu, trávit čas v přírodě a užívat si prostor kolem sebe. Vyberte si kvalitní batoh, který se stane vaším věrným společníkem na cestách a pomůže vám nést vše potřebné. Díky kvalitním turistickým botám vám nebude hrozit nebezpečí v podobě ukopnutého palce nebo zvrtnutého kotníku. Vhodně zvolené outdoorové oblečení vás zase ochrání před rozmary počasí.

KEMPING

Na kempování je dobré zvolit kvalitní vybavení, díky kterému si nocování skutečně užijete a nebudete si z přírody odvážet jen vzpomínky na probdělé noci a bolavá záda. Podívejte se tedy na naší nabídku kvalitního kempingového vybavení od značky QUECHUA, které vás překvapí jedinečnou cenou i kvalitou. Naše stany poskytují dostatek pohodlí a jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Spacáky vás zase nenechají v průběhu noci napospas zimě.

CYKLISTIKA

Cyklistika je v plném proudu - nabízíme širokou škálu jízdních kol, cyklo oblečení, náhradních dílů a doplňků. Vyberte si ten správný produkt, který bude vhodný pro Vaše potřeby. Díky kvalitnímu zpracování našich kol, budete mít jistotu, že Vás vždy spolehlivě dovezou, kam je libo a dokonce si jízdu i náramně užijete.

VODNÍ SPORTY

Vyberte si náš paddleboard nebo kajak a užijte si zábavu na vodě. Pokud se rozhodnete objevovat podvodní svět, máme pro Vás širokou nabídku šnorchlovacího a potápěčského vybavení. Hledáte skvěle padnoucí plavky na pláž nebo k bazénu? Projděte si naši kompletní nabídku bikin, jednodílných a dvoudílných plavek a plaveckých kraťasů. A pro ty co si chtějí oddechnout u vody máme nabídku létajících talířů a draků.

BRUSLE, KOLOBĚŽKY, SKATEBOARDY