SOLOGNAC

Udržování dobré formy a vitality.

  • Myslivost, sportovní střelba Myslivost, lovectví - KRMIVO SENIOR LIGHT 12 KG SOLOGNAC - Doplňky pro psy
  • Myslivost, sportovní střelba Myslivost, lovectví - KRMIVO SENIOR LIGHT 12 KG SOLOGNAC - Doplňky pro psy
Kód : 8307831
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
Myslivost, sportovní střelba

Krmivo pro psy Senior Light Control 12 kg SOLOGNAC

SOLOGNAC
Decathlon
až do 699 - %

od

699**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. 58.25 / Kg DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.
699  %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow699**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. 58.25 / Kg DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.
VYZVEDNOUT NA PRODEJNĚ ZA 1 HODINU
Určeno na výživu všech psích plemen starších 7 let nebo psů s nadváhou. Krmivo Senior Light Control jsou speciálně vyrobené granule, které udržují dobrou formu a vitalitu vašeho psa.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Energetická hodnota Pomáhá udržovat optimální hmotnost, bílkoviny (24 %), tuky (10 %).
Podpora trávení Vysoký obsah kuřecího masa.
Zdroj vitamínů a minerálů Předchází nedostatku vitamínů, obohaceno vitamíny A, D, E.
Kompatibilita Tvar granule a receptura uzpůsobená pro každé psí plemeno.

TECHNICKÝ POPIS

Kompletní uzpůsobená receptura

Kompletní krmivo pro psí seniory všech plemen. Receptura Senior Light Control pomáhá udržovat dobrou formu a vitalitu psa. Složení krmiva pomáhá udržovat optimální hmotnost a kompenzuje některé nutriční úbytky způsobené věkem. Výrobek je vhodný také pro psy se sklonem k tloustnutí.

Kvalitní výrobek

Vyrobeno v Evropě, v závodě certifikovaném ISO 9001. K výrobě byly použity pečlivě kontrolované přísady. Tato výrobní řada prošla stovkou fyzikálně-chemických a bakteriologických analýz provedených akreditovanými laboratořemi. Každá šarže má své jedinečné kontrolní číslo, od každé z nich uchováváme kontrolní vzorek.

Pokyny pro použití

Doporučené denní dávky jsou uvedeny v tabulce na obalu. Mohou být dále přizpůsobeny věku psa, fyzické zátěži a ročnímu období. Podávejte bez další přípravy, ideální denní dávka ve dvou jídlech v určených časech. K misce se stravou vždy podávejte také misku s vodou. Pokud podáváte krmivo poprvé, promíchejte jej nejprve s původním krmivem, do týdne pes plynule přejde na nové krmivo.

Složení

Dehydratované kuřecí bílkoviny (18 %), kukuřice, pšenice, dehydratované živočišné bílkoviny (18 %, z toho 12,6 % dehydratované kuřecí bílkoviny), kuřecí tuk (konzervovaný tokoferolem), rýže, dehydratované jablko, kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí bílkovina, lososový olej, glukosamin, chondroitin, rostlinné výtažky (rozmarýn, hřebíček 150 mg/kg), mano-oligosacharidy (150 mg/kg), fruktooligosacharidy (100 mg/kg), výtažky z yuccy schidigery (80 mg/kg).

Analytické složky

Proteiny: 24,0 %. Tuky: 10,0 %. Popeloviny: 7 %. Celulóza: 2,1 %. Vápník: 1,8 %. Fosfor: 1,1 %. Stopové prvky: železo (síran železnatý (II) (monohydrát)) (E1) 72 mg, zinek (síran zinečnatý (II) (monohydrát)) (E6) 83 mg, mangan (oxid manganatý (II)) (E5) 35 mg, měď (síran měďnatý (II) (pentahydrát)) (E4) 15 mg, jód (jodičnan vápenatý) (E2) 0,65 mg, selen (seleničitan sodný) (E8) 0,2 mg.

Analytické složky (pokračování)

Aminokyseliny: DL-methionin 125 mg, L-lysin 25 mg. Přísady na kg: Výživové přísady: vitamíny: vitamín A (E672): 18 000 m. j. Vitamín D3 (E671): 1 800 m. j. Vitamín E (alfa-tokoferoly): 500 mg. Technologické přísady: antioxidanty a konzervační činidla schválená EU. Využitelná energie: 3 600 kcal/kg.

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

Rady pro skladování Po použití obal řádně uzavřete. Skladujte mimo dosah tepla a vlhkosti. Spotřebujte před datem uvedeným na přední straně obalu.

NAŠE ZÁVAZKY

Testování výrobku Abychom potvrdili stravitelnost a účinnosti výrobku, u jednotlivých psích plemen jsme provedli v různých podmínkách řadu testů. Chutnost výrobků jsme laboratorně testovali u institucí specializovaných na chuťové dispozice psů a koček.

NAŠI ZÁKAZNÍCI TAKÉ ZAKOUPILI…

Naši zákazníci také zakoupili…

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ

OTÁZKY & ODPOVĚDI