Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách
SOLOGNAC
  • KRMIVO PRO LOVECKÉ PSY Myslivost a lovectví - KRMIVO JUNIOR GROWTH SOLOGNAC - Potřeby pro lovecké psy
  • KRMIVO PRO LOVECKÉ PSY Myslivost a lovectví - KRMIVO JUNIOR GROWTH SOLOGNAC - Potřeby pro lovecké psy
  • KRMIVO PRO LOVECKÉ PSY Myslivost a lovectví - KRMIVO JUNIOR GROWTH SOLOGNAC - Potřeby pro lovecké psy
  • KRMIVO PRO LOVECKÉ PSY Myslivost a lovectví - KRMIVO JUNIOR GROWTH SOLOGNAC - Potřeby pro lovecké psy
Kód : 8307830
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
KRMIVO PRO LOVECKÉ PSY

Krmivo pro psy Junior Growth 12 kg SOLOGNAC

SOLOGNAC
4.2/5
4.2/5
Decathlon
Granule k výživě všech psích plemen od 2 do 12 měsíců a březích fen. Krmivo Junior Growth představuje speciálně vyvinuté granule, které přispívají k růstu štěněte od 3 měsíců do dospělosti.

Klíčové vlastnosti

Energetická hodnota Určeno pro štěňata. Vysoký přísun energie pro psy ve vývinu.
Obsah bílkovin S 28 % obsahem bílkovin pomáhá udržovat svalovou hmotu.
Zdroj vitamínů a minerálů Podpora kosterní tvorby, optimální přísun vápníku a fosforu.
Podpora trávení Stravitelné a chutné, vysoký obsah kuřecího masa.
Kompatibilita Tvar granule a receptura uzpůsobená pro každé psí plemeno.

Technický popis

Kompletní uzpůsobená receptura

Kompletní krmivo pro štěňata všech ras od 3 měsíců až do dospělosti. Receptura Junior Growth byla vytvořena k pokrytí základních výživových potřeb a zajištění správného růstu štěněte.

Kvalitní výrobek

Vyrobeno v Evropě, v závodě certifikovaném ISO 9001. K výrobě byly použity pečlivě kontrolované přísady. Tato výrobní řada prošla stovkou fyzikálně-chemických a bakteriologických analýz provedených akreditovanými laboratořemi. Každá šarže má své jedinečné kontrolní číslo, od každé z nich uchováváme kontrolní vzorek.

Pokyny pro použití

Doporučené denní dávky jsou uvedeny v tabulce na obalu. Mohou být dále přizpůsobeny věku psa, fyzické zátěži a ročnímu období. Podávejte bez další přípravy, ideální denní dávka ve dvou jídlech v určených časech. K misce se stravou vždy podávejte také misku s vodou. Pokud podáváte krmivo poprvé, promíchejte jej nejprve s původním krmivem, do týdne pes plynule přejde na nové krmivo.

Složení

Dehydratované kuřecí bílkoviny (22 %), dehydratované živočišné bílkoviny (18 %, z toho 12,6 % dehydratované kuřecí bílkoviny), kukuřice, pšenice, kuřecí tuk (konzervovaný tokoferolem), rýže, kukuřičný lepek, dehydratované jablko, kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí bílkovina, lososový olej, rostlinné výtažky (rozmarýn, hřebíček 150 mg/kg), mano-oligosacharidy (150 mg/kg), fruktooligosacharidy (100 mg/kg), výtažky z yuccy schidigery (80 mg/kg).

Analytické složky

Proteiny: 28,0 %. Tuky: 18,0 %. Popeloviny: 6,5 %. Celulóza: 2 %. Vápník: 1,6 %. Fosfor: 1,1 %. Stopové prvky: železo (síran železnatý (II) (monohydrát)) (E1) 72 mg, zinek (síran zinečnatý (II) (monohydrát)) (E6) 83 mg, mangan (oxid manganatý (II)) (E5) 35 mg, měď (síran měďnatý (II) (pentahydrát)) (E4) 15 mg, jód (jodičnan vápenatý) (E2) 0,65 mg, selen (seleničitan sodný) (E8) 0,2 mg. Aminokyseliny: DL-methionin 125 mL-lysin 25 mg.

Přísady na kg: aditiva

Vitamíny: vitamín A (E672): 18 000 m. j. Vitamín D3 (E671): 1 800 UI. Vitamín E (alfa-tokoferoly): 500 mg. Technologické přísady: antioxidanty a konzervační činidla schválená EU. Využitelná energie: 4 100 kcal/kg.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Po použití obal řádně uzavřete. Skladujte mimo dosah tepla a vlhkosti. Spotřebujte před datem uvedeným na přední straně obalu.

Více o produktu

Naše závazky

Testování výrobku Abychom potvrdili stravitelnost a účinnosti výrobku, u jednotlivých psích plemen jsme provedli v různých podmínkách řadu testů.

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?

Pokud tento produkt nesplnil vaše očekávání, máme pro vás dobrou zprávu, máme širokou nabídku v kategorii granule pro psy. Z naší nabídky by vás také mohly zaujmout produkty z kategorie vesty pro lovecké psy nebo obojky a vodítka pro psy.