Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
MADCAT
  • LOV SUMCŮ Rybolov - JIGOVÁ HLAVIČKA HOTBALL 100 G MADCAT - Specifické rybářské techniky a náhradní díly
Kód : 8407595
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
LOV SUMCŮ

Jigová hlavička na lov sumců Hotball 100 g MADCAT

MADCAT
4.7/5
4.7/5
Decathlon
Určena pro pokročilé rybáře na lov sumců. Jigová hlavička fireball je určená na lov na měkkou nástrahu a mrtvou rybku. Pouze s ní se vám podaří ulovit ty největší kousky.

Klíčové vlastnosti

Odolnost Odolná jigová hlava je vhodná na lov velkých sumců.

Technický popis

Popis

Gramáž: 100 g. Ať se již chystáte na lov na měkké nástrahy, či mrtvé rybky, vždy je používejte s jigovými hlavičkami Madcat Hotball, která vám umožní chytit ty největší kousky. Pro zajištění účinných záseků si ponechte dostatek místa mezi olůvkem a háčkem. Odolné očko slouží k uchycení stingeru.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!