Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
TRIBORD
10351

Vyzkoušejte si je

Kód : 8546964

JACHTAŘSKÉ BRÝLE 500 BÍLÉ

5/5

Barva : Bílá / Černomodrá

Brýle na plavbu a tréninky jachtingu. Plovoucí, polarizační skla kategorie 3, 100% UV ochrana. Brýle se po pádu do vody nepotopí. Polarizační skla filtrují odlesky od hladiny. Tvar obrouček zajišťuje, že brýle výborně kryjí oči.

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

Technický popis

Skla

Skla kategorie 3: propouštějí 8 až 18 % světla (ochrana do jasného počasí, v souladu s normou ISO 12312-1). Pohodlné i za velmi jasného počasí. Filtrují 100% UV záření (UV A a UV B).
Polarizační: 95 % polarizace chrání před odlesky. Zabraňují oslnění. Materiál: vysoce odolný polykarbonát. Tvar: kulatý tvar - Base 8 (tvarovaná skla dobře sedí a zajišťují lepší boční ochranu).

Zabarvení skel

Barva skla: šedá. Šedé zabarvení poskytuje vynikající obraz přirozených barev a tlumí světelnou intenzitu. Je to nejvhodnější zabarvení pro vodní sporty.
Zrcadlový efekt: je pouze estetický. Chraňte skla před poškrábáním. Na zrcadlových sklech je jakékoliv poškrábání velmi viditelné.

Polarizační technologie

Zabraňují oslnění.
Skla filtrují odlesky od země (sněhu, mořské hladiny či písku). Umocňují kontrasty a umožňují viditelnost obrysů při velmi silném oslnění. Zároveň filtrují odlesky. S polarizačními skly mohou být některé displeje špatně čitelné (např. displeje telefonů nebo tabletů). Při pohledu na displej může docházet k tzv. duhovému efektu.

Obroučky

Materiál obrouček: polyamid a pryž. Stranice: polyamid a pryž. Velikost: vhodná pro středně široké až široké obličeje.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Rám
25.00% termoplastická guma, 75.00% polyamid 12
Čočky
100.00% polykarbonát
Šrouby
100.00% nerezová ocel
Rady k údržbě Brýle čistěte pomocí vhodných doplňků: mikrovláknového hadříku nebo čisticího spreje (z nabídky značky ORAO).. Nepoužívejte papírové utěrky či utěrky s obsahem silikonu - mohlo by dojít k poškrábání skel. Vhodné nejsou ani dezinfekční prostředky, aceton či jiné čističe, které by mohly poškodit skla brýlí či jejich úpravu.. Zašpiněné brýle nikdy nečistěte nasucho, skla vždy nejdříve opláchněte čistou vodou..
Rady pro skladování Kvalita vidění záleží do značné míry na tom, jak se o své brýle staráte. Pouzdro je nepostradatelným doplňkem. Chrání brýle před nárazy, poškrábáním skel či jejich rozbitím.
Právní informace Polarizační skla mohou zhoršit čitelnost některých displejů.

Naše závazky

Schváleno Brýle odpovídají požadavkům normy ISO 12312-1. Všechny byly testovány francouzským jachtařským klubem.
Testování výrobku Všechny výrobky se testují v laboratořích Decathlon a v reálných podmínkách. Za jejich funkční vlastnosti v terénu zodpovídají vedoucí vývoje, produktoví manažeři, inženýři a designeři.
Záruka 2 roky

Vaše hodnocení

Hodnocení našich týmů

Otázky & odpovědi