Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené
CAPERLAN
  • PODPĚRY NA PRUTY NA LOV KAPRŮ, DETEKCE ZÁBĚRU Rybolov - INDIKÁTOR ZÁBĚRU HANGER 500 CAPERLAN - Příslušenství pro rybáře
  • PODPĚRY NA PRUTY NA LOV KAPRŮ, DETEKCE ZÁBĚRU Rybolov - INDIKÁTOR ZÁBĚRU HANGER 500 CAPERLAN - Příslušenství pro rybáře
Kód : 8602782
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
PODPĚRY NA PRUTY NA LOV KAPRŮ, DETEKCE ZÁBĚRU

Indikátor záběru na kaprařinu Hanger 500 CAPERLAN

CAPERLAN
4.6/5
4.6/5
Decathlon
Lehký, odolný, elegantní a citlivý indikátor záběru Hanger 500 určený na kaprařinu. Indikátor záběru Hanger 500 je dobře viditelný, a tak ideální na pravidelný rybolov.

Klíčové vlastnosti

Nízká hmotnost Hmotnost hlavy Hangeru: 8 g. Hmotnost celého Hangeru: 19 g.
Odolnost Řetěz z nerezové oceli.

Technický popis

Popis

Hmotnost hlavy Hangeru 500: 8 g. Hmotnost celého Hangeru 500: 19 cm. Celková délka: 24 cm.

Složení/rady

Složení
Hlavní část
100% Polyamid 6
Kabel
100% Ocel
Tělo
100% Ocel

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!