DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 KČ ZDARMA* | VRÁCENÍ PRODUKTU ZDARMA
GARMIN

Chytré multisportovní hodinky s hudbou.

 • Běh Běh - HODINKY VIVOACTIVE 3 MUSIC GARMIN - Doplňky
 • Běh Běh - HODINKY VIVOACTIVE 3 MUSIC GARMIN - Doplňky
 • Běh Běh - HODINKY VIVOACTIVE 3 MUSIC GARMIN - Doplňky
 • Běh Běh - HODINKY VIVOACTIVE 3 MUSIC GARMIN - Doplňky
 • Běh Běh - HODINKY VIVOACTIVE 3 MUSIC GARMIN - Doplňky
 • Běh Běh - HODINKY VIVOACTIVE 3 MUSIC GARMIN - Doplňky
 • Běh Běh - HODINKY VIVOACTIVE 3 MUSIC GARMIN - Doplňky
 • Běh Běh - HODINKY VIVOACTIVE 3 MUSIC GARMIN - Doplňky
 • Běh Běh - HODINKY VIVOACTIVE 3 MUSIC GARMIN - Doplňky
Kód : 8533756
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
Běh

On-line hodinky Vivoactive 3 Music s pulsmetrem černé GARMIN

GARMIN
Decathlon
až do 6 749 - %

od

6 749**
3.63 V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.
6 749  %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow6 749**
3.63 V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.
VYZVEDNOUT NA PRODEJNĚ ZA 1 HODINU
Hodinky s GPS, pulsmetrem, nastavením na 15 sportovních aktivit a uloženou hudbou. Více než 15 sportovních profilů pro vaši skvělou kondici. Díky uloženým 500 skladbám a playlistu nepotřebujete smartphone a díky službě Garmin Pay ani peněženku!

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Měření parametrů Tréninkový deník, pulsmetr na zápěstí, hudba (500 skladeb), výškoměr atd.
Vodotěsnost Až 50 metrů.
Výdrž Režim hodinek: 7 dní, režim GPS + hudba: 5 h.
Konektivita Bezhotovostní platba Garmin Pay.
Možnost osobního upravení Vtiskněte svým hodinkám s Connect IQ osobní charakter.
Nízká hmotnost 39 g.
Univerzální využití Multisportovní: s více než 15 sportovními profily.
Objem Paměť: 7 měření pomocí stopek, 14 dní sportovní aktivity (tréninkový deník).

TECHNICKÝ POPIS

Hudba

Hodinky Vivoactive 3 Music umožňují uložení až 500 skladeb. Díky Garmin Express snadno zkopírujete skladby z počítače do hodinek, následně je můžete poslouchat pomocí bluetooth sluchátek (v prodeji odděleně). Na Connect IQ si můžete navíc stáhnout aplikace na streamování hudby, synchronizovat playlisty a poslouchat zdarma hudbu on-line. Při tréninku již nepotřebujete smartphone.

Bezkontaktní platba

Chytré hodinky Vívoactive 3 Music jsou vybaveny službou Garmin Pay, která vám umožňuje přímou bezkontaktní platbu. Hodinky tak můžete používat k platbě místo platební karty. I bez peněženky si po sportu můžete dopřát malé osvěžení. Na účet svých hodinek.

Hodinky dle vašich představ

Hodinky Vívoactive 3 Music jsou kompatibilní s platformou Connect IQ. Díky ní si do hodinek můžete stáhnout aplikace, doplňky i vzhledy a přizpůsobit si hodinky svému stylu. Hodinky jsou propojeny s aplikací Uber, propojit je lze se SmartThings chytrou domácností pro ovládání přímo ze zápěstí, a díky aplikaci AccuWeather MinuteCast vědět, zda z toho mraku zaprší, či nikoliv.

Vyzkoušejte více sportů

Díky 15 sportovním profilům vždy najdete sport, kterému se můžete věnovat. Zkuste golf, jízdu na kole, uvolněte se při józe či vyzkoušejte paddleboarding. Při venkovní sportovní aktivitě zaznamenává GPS v hodinkách veškeré informace o průběhu vašeho tréninku (trasa, rychlost, vzdálenost, tepová frekvence atd.). Hodinky jsou ideálním společníkem na sport.

Stáhněte si tréninky, nebo si vytvořte vlastní

Vyberte si z přednastavených tréninků, nebo si vytvořte vlastní tréninky běhu, cyklistiky, kardia či posilování a zkopírujte si je do hodinek. Chytré hodinky zaznamenávají vaše tréninky, opakování, série cviků i intervalový trénink.

Sledování fyzické kondice a úrovně stresu

Pulsmetr Elevate zaznamenává klíčové parametry, které umožňují rozpoznat reakci vašeho těla na trénink. Měří hodnoty VO2 max a také váš fitness věk, nezbytné ukazatele vaší fyzické kondice. Sledujte změnu tepové frekvence k určení úrovně stresové zátěže.

Zůstaňte ve spojení

Zůstaňte v obraze i při sportu s hodinkami Vívoactive 3 Music. Po propojení se smartphonem budete přímo na hodinkách informováni na příchozí textové zprávy, e-maily atd. Využijte funkce umožňující nalezení telefonu nebo umožněte přátelům se nepřímo zúčastnit vašeho tréninku pomocí funkce LiveTrack. Po skončení tréninku jsou údaje automaticky nahrány na Garmin Connect.

Sdílení a motivace

Synchronizace s Garmin Connect neslouží pouze k uložení údajů. Jedná se o on-line sportovní komunitu Garmin Connect, kde můžete sledovat své pokroky nebo je sdílet na sociálních sítích. Garmin Connect je zdarma ke stažení do počítače či kompatibilního smartphonu.

Vlastnosti

Sklo: zesílené sklo. Pouzdro: polymer. Quick Release Bands: ano (20 mm, standard). Materiál řemínku: silikon. Rozměry: 43,1 × 43,1 × 13,6 mm (vhodné na zápěstí s obvodem 127 až 204 mm). Typ zobrazení: antireflexní, transflektivní
MIP. Formát zobrazení (šířka x výška): průměr 30,4 mm. Rozlišení displeje (šířka × výška): 240 × 240 cm. Dotykový displej.

Funkce sledování aktivit

Krokoměr, sledování aktivity, automaticky stanovený cíl, analýza spánku, kalorická spotřeba, vystoupaná patra, překonaná vzdálenost, intenzivní minuty, move IQ, fyzický věk (v aplikaci), celodenní sledování stresu.

Fitness a posilování

Přednastavené profily na cvičení: posilování, kardio trénink, eliptický trenažér, stepper, veslovací trenažér a jóga. Kardio tréninky. Tréninky. Automatické počítání opakování cviků.

Funkce na trénink, plánování a analýzu

Rychlost a vzdálenost GPS, nastavitelné stránky s údaji, profil s osobními údaji, Auto Pause®, Auto Lap®, pokročilé tréninky, tréninkové programy ke stažení, nastavení jednotlivých okruhů, ruční nastavení intervalů, VO2 max., hlasové instrukce, sledování LiveTrack, zamčení dotykového displeje a/nebo tlačítek, automatické prohlížení hodnot, tréninková historie v hodinkách.

Funkce pro běh

Přednastavené běžecké profily: běh venku, běh v hale, běh na pásu. Vzdálenost, trvání a tempo měřené pomocí GPS. Běžecké tréninky. Připojení snímače rychlosti a tempa (po připojení ke snímači).

Golfové funkce

Výpočet vzdálenosti na začátku, uprostřed a na konci greenu, měření vzdálenosti rány (výpočet přesné vzdálenosti rány z jakéhokoliv bodu dráhy), zobrazení vzdálenosti pro layup a dogleg, aktualizace skóre, sledování výsledků, Garmin AutoShot™, detailní zobrazení greenu s umístění jamky či překážek, funkce PinPointer, golfový počítač kilometrů.

Plavecké funkce

Přednastavené plavecké profily: údaje o plavání (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tep), rozpoznání stylu (prsa, znak, kraul, motýlek), míra efektivity plavání (swolf).

Ostatní funkce

Rekreační funkce na outdoor. Přednastavené profily na outdoorové sporty: lyžování, snowboard, běh na lyžích, paddleboarding, veslování. Návrat na výchozí pozici, celkové nastoupané/sestoupané metry. Cyklistické funkce. Přednastavené funkce na cyklistiku: kolo, rotoped, upozornění na čas/vzdálenost (při dosažení cíle), kompatibilní s radarem Varia™ (zadní radar), kompatibilní se světly Varia™,
tempo (počet otočení pedálu za minutu).

Obsah balení

Vivoactive 3 Music, dobíjecí kabel, manuál.

Jazyk

Zařízení nepodporuje český jazyk.

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

NAŠE ZÁVAZKY

Záruka 2 roky

NAŠI ZÁKAZNÍCI TAKÉ ZAKOUPILI…

Naši zákazníci také zakoupili…

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ