Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách | Ostatní produkty lze objednat online
GARMIN
  • SPORTTESTERY - GARMIN VIVOACTIVE 3 GARMIN
  • SPORTTESTERY - GARMIN VIVOACTIVE 3 GARMIN
Kód : 865869
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
SPORTTESTERY

GARMIN VIVOACTIVE 3 STŘÍBRNÉ GARMIN

GARMIN
4.4/5
4.4/5
Decathlon
Hodinky navržené na zlepšování fyzické kondice. Ultra lehké, diskrétní a elegantní. Chytrý náramek s nenápadným designem, který se hodí ke každému stylu oblečení. Nový displej je viditelný pouze, pokud si to přejete. Je vybaven novými inovativními fitness funkcemi.

Klíčové vlastnosti

Měření parametrů Tepové frekvence (ze zápěstí), aktivita, spánek, GPS, výškoměr.
Výdrž Režim GPS: až 13 hodin. Režim on-line: až 8 dní.
Voděodolnost Až 5 ATM, odolné vůči potu, dešti a postříkání.
Nízká hmotnost 43 g.
Koučink VO2 Max a sledování hladiny stresu.
Přesnost Posilování: chytrý náramek počítá série, opakování atd.

Technický popis

Diskrétní a lehký on-line pomocník

Elegantní a velmi lehký fitness náramek. Chytrý náramek s nenápadným designem, který se hodí ke každému stylu oblečení. Jeho displej je viditelný pouze, když si to přejete. Když není rozsvícený, je zcela nepostřehnutelný a nijak nenaruší váš styl. Můžete ho nosit do kanceláře, do tělocvičny i do bazénu.

Sledování fyzické kondice

Náramek je vybaven technologií na měření tepové frekvence Elevate a nabízí celou řadu užitečných funkcí, díky kterým lépe vyhodnotíte vynaloženou námahu i svoji výkonnost. Jedná se o první fitness náramek Garmin, který je schopný maximálně odhadnout výdrž prostřednictvím VO2 a zlepšovat vaši fyzickou kondici. Umí také odhadnout váš fitness věk (nebo fyzický věk). Čím nižší je Age Fitness s ohledem na váš skutečný věk, tím lepší je vaše fyzická kondice.

Námaha pod kontrolou

Vivoactive 3 zaznamená každý úder srdce a propočítá proměnlivost vaší tepové frekvence (VFC). Čím je vyšší, tím je větší i námaha a stres (únava). Je to způsobeno řadou externích fyzikálních a emočních faktorů. Vivoactive 3 je pomáhá odhalit, abyste se dokázali uvolnit. Když budete mít kontrolu nad svým dechem, dokážete lépe zvládat stres a postupně regenerovat.

Pravidelné sledování aktivit

Vivoactive 3 zaznamenává počet kroků, stoupání, spálené kalorie a ještě víc. Funkce Move IQ™ dokáže automaticky rozpoznat chůzi, běh, plavání a dokonce umí rozlišit jízdu na běžném kole a na eliptickém. Choďte ven, běhejte, hýbejte se a Vivosmart 3 zaznamená všechny vaše pohybové aktivity. Prohlížení pomocí aplikaci Garmin Connect™ je samozřejmostí.

Opravdový trenér na zápěstí

Adepti sálových sportů, přidejte se k nám. Ode dneška můžete využít nového kouče, který bude za vás počítat, kolikrát jste cvik zopakovali. Jakmile začnete posilovat, Vivoactive 3 zaznamená veškeré cviky, jejich opakování a série i dobu, kdy jste odpočívali. Už si nemusíte dělat poznámky. Všechny údaje se převádějí do Garmin Connect, kde najdete všechny podrobné informace o tréninku.

Chytrá oznámení a funkce on-line

Náramek se přizpůsobí rytmu vašeho aktivního života. Budete moci přímo na zápěstí sledovat e-maily, SMS a oznámení ze sociálních sítí. Ostatní funkce vám pomohou zůstat on-line, tj. automatická synchronizace s Garmin Connect a kompatibilita s TrueUp, vám umožní synchronizovat několik hodinek nebo chytrých náramků. Pomůže vám vyhledat vzdálený telefon a poslouchat hudbu z telefonu přímo ze zápěstí.

Připojení a soutěže

Chcete mít přehled o svých aktivitách a sledovat, jaké děláte pokroky? Je to jednoduché. Vivoactive 3 se automaticky synchronizuje s Garmin Connect a naší on-line komunitou a vy můžete sledovat své nejlepší výkony, zkoušet pokořit výzvy a výsledky sdílet na sociálních sítích. Garmin Connect je portál zdarma, přístupný přes webový prohlížeč v počítači nebo přes mobilní aplikaci Garmin Connect™ Mobile.

Bezkontaktní platba

Kompatibilní s Garmin Pay. Pokud vaše banka tuto funkci podporuje, můžete doma nechat telefon i peněženku a platit přes hodinky. Hodinky tak můžete používat k platbě místo platební karty.

Chytré funkce na každý den

Smart Notifications. Počasí. Hudba. Najít telefon. Kompatibilní s iPhone®, Android™, Windows®. Kompatibilní s Garmin Connect Mobile.

Funkce sledování aktivit

Kroky. Křivka aktivity. Automatický cíl. Analýza spánku. Překonaná stoupání. Překonaná vzdálenost. Intenzivní minuty. TrueUp™. Move IQ™.

Tréninkové, plánovací a analytické funkce

Osobní nastavení. Auto Lap. Osobně nastavitelné stránky. Fitness Age. VO2 Max. Vibrace.

Funkce hodinek a snímače

Funkce hodinky: Hodina/Datum. Synchronizace hodin s GPS. Letní čas automaticky. Budík. Minutový budík. Stopky. Ciferník Face It™.
Snímače: GPS. Glonass. Monitoring tepové frekvence Garmin Elevate™ na zápěstí. Barometrický výškoměr. Kompas. Akcelerometr. Teploměr.

Funkce pro běh

Běžecké profily: běh venku, běh v hale, běh na pásu. Vzdálenost, trvání a tempo měřené pomocí GPS. Běžecké tréninky. Připojení snímače rychlosti a tempa (po připojení ke snímači).

Funkce pro plavání

Běžecké profily: údaje o plavání (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tep), rozpoznání stylu (prsa, znak, kraul, motýlek), míra efektivity plavání (swolf).

Vlastnosti

Materiál displeje: Corning Gorilla Glass 3. Materiál otvoru: nerezová ocel. Materiál pouzdra: zesílený polymer nebo nerezová ocel. Rychlá výměna řemínku: Ano.
Řemínek: silikon. Dotykový displej.
Způsob zobrazení: antireflexní, transflektivní
MIP.

Velikosti a rozměry

Velikost pouzdra: 43,4 × 43,4 × 11,7 mm. Velikost řemínku: obvod zápěstí od 127 do 204 mm.Rozlišení displeje: 240 × 240 px.

Obsah balení

Hodinky Vívoactive 3 stříbrné, 2 řemínky, kabel pro nabíjení a přenos dat, dokumentace

Jazyk

Hodinky nepodporují český jazyk.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa