Všechny prodejny jsou opět otevřeny! Těšíme se na vaši návštěvu.
FITBIT
  • SPORTTESTERY - FITBIT IONIC ŠEDO-ČERNÉ FITBIT
  • SPORTTESTERY - FITBIT IONIC ŠEDO-ČERNÉ FITBIT
  • SPORTTESTERY - FITBIT IONIC ŠEDO-ČERNÉ FITBIT
  • SPORTTESTERY - FITBIT IONIC ŠEDO-ČERNÉ FITBIT
  • SPORTTESTERY - FITBIT IONIC ŠEDO-ČERNÉ FITBIT
  • SPORTTESTERY - FITBIT IONIC ŠEDO-ČERNÉ FITBIT
Kód : 8510658
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
SPORTTESTERY

Fitness hodinky Fitbit Ionic šedo-černé FITBIT

FITBIT
2.9/5
2.9/5
Decathlon
Opravdový trenér na zápěstí: GPS, kardio, hudba! Fitbit Ionic poskytuje informace a doporučení, ukládá oblíbené písničky, nabízí užitečné aplikace a spoustu dalšího.

Klíčové vlastnosti

Měření parametrů Tepové frekvence (zápěstí), aktivita, spánek, GPS, hudba.
Výdrž Výdrž až 5 dní.
Voděodolnost Až 50 m, odolný proti potu, dešti a postříkání.

Technický popis

Osobně přizpůsobený trénink na zápěstí

Inovativní trénování s náramkem Ionic, zobrazení cvičení a pokynů na displeji ve skutečném čase, vedení každého pohybu. Přizpůsobí se vám: tréninkový plán se přizpůsobí podle vašich komentářů tak, aby trénink odpovídal vaší formě. Doporučuje cvičení: Získejte doporučená cvičení podle nedávné aktivity, jako např. relaxační jógu po náročném běhu.

Integrované GPS a režim multisport

Integrované GPS ukládá tempo a vzdálenost. Použijte různé sportovní režimy a sledujte specifické aktivity a shrnutí výkonnosti. Když jste v režimu kolo, běh nebo turistika, použijte integrované GPS a zobrazte si na displeji své tempo, vzdálenost a další důležité statistiky. Po skončení tréninku získáte podrobný souhrn výkonnosti, který vám ukáže překonaná stoupání, mezičas a kartu s délkou trasy.

Inteligentní kontrola Smartrack

Ionic automaticky sleduje vaši aktivitu a rozpozná aerobní aktivity, jednotlivé sporty a navíc je i uloží do aplikace Fitbit.
Kontrolujte si tepovou frekvenci.
Ionic poskytuje patentované plynulé a automatické sledování tepové frekvence aniž byste museli nosit nepohodlný kardio pásek.

Vodotěsnost a kontrola plaveckých výkonů

Vezměte si je i na plavání. Voda už vás nemusí zneklidňovat.
Díky voděodolné koncepci můžete Ionic nosit i při plavání, běhu v dešti nebo ho mít ve sprše. Pokud zapomenete údaje uložit, pomůže vám SmartTrack sledováním vašich plaveckých tréninků.

Detekce běhu

Automatickým ukládáním běžeckých tréninků Ionic při aktivaci GPS pozná, kdy běžíte, a automaticky se nastaví do režimu Běh. Na displeji pak můžete sledovat hlavní statistiky. Když zastavíte, automaticky se uvede do režimu pauzy, běh tak měří s co nejvyšší přesností. Jedinou věc, kterou musíte opravdu udělat, je obout se.

Řízené dýchání

Uvolněte se pomocí řízeného dýchání: Využijte během dne klidné chvíle a sledujte svůj dech podle tepové frekvence.

Fáze spánku

Vizualizujte dobu jednotlivých spánkových fází: Pochopte lépe kvalitu spánku a sledujte dobu trvání lehkého, hlubokého a neklidného spánku.

Spánkový program

Spánkový program. Dosáhněte spánkový cíl: v aplikaci Fitbit si určete spánkový cíl a dodržujte spánkový kalendář. Nastavte čas, kdy se máte uložit ke spánku a tichý alarm, který vás probudí. Osobně uzpůsobené informace a doporučení. Získejte informace o svém spánku: seznamte se s přesnou analýzou svých spánkových zvyklostí a naučte se je zlepšovat.

Tepová frekvence a forma

Kontrolujte tepovou frekvenci v klidu:
Průběžným sledováním tendence tepových frekvencí poznáte, jak jste na tom s kardiovaskulárním zdravím. Poznejte svou skutečnou formu: vizualizujte si kardio a zlepšete jej pomocí osobně nastavené tepové frekvence.

Úložiště hudby

Oblíbené písničky mějte stále u sebe, telefon klidně nechte doma. Ionic umožňuje uložení až 300 titulů přímo do hodinek, takže své oblíbené písničky můžete poslouchat kdykoliv se vám zachce.

Zásadní funkce, které vám zjednoduší život na všech úrovních (1/2)

Partnerské aplikace: aktuality o počasí, ze sportu, sociálních sítí a další a využití oblíbených aplikací. Fitbit Pay: s hodinkami Ionic můžete platit přímo ze zápěstí. S aplikací Fitbit si stáhnete kredit nebo kreditní kartu a hodinky můžete používat při nákupech všude tam, kde přijímají bezkontaktní platby. Oznámení: dostávejte oznámení a zobrazte si na displeji zprávy, volání a události.

Zásadní funkce, které vám zjednoduší život na všech úrovních (2/2)

Osobní nastavení hodin a statistik: najděte si zobrazení aktivity a hodin, jaké se vám líbí. Mezi spoustou vzorů si vyberte ciferník, který bude co nejlépe odpovídat vašemu stylu.

Výdrž

Méně času na dobíjení: oproti ostatním inteligentním hodinkám vydrží baterie hodinek Ionic minimálně 5 dní, takže můžete sledovat vše podstatné od rána do večera.

Vlastnosti

Inteligentní rámeček: nano-formovaná mono skořepina s 8 různými snímači v jedněch hodinkách. Dotykový displej s vysokým rozlišením: více pixelů a rozšíření jasu až na 1 000 nitů.
Trvanlivý displej: pevné a odolné sklo Corning Gorilla Glass 3.
Složení: řemínek z odolných a ohebných elastomerních materiálů, podobný řemínkům většiny sportovních hodinek, přezka z chirurgické oceli.

Kompatibilita s řadou platforem

Funguje s více chytrými telefony: Ionic se automaticky synchronizuje přes Bluetooth s počítači a s více jak 200 telefony s Android, iPhone a Windows.

Obsah balení

Malé a velké řemínky. Dobíjecí kabel. Elektronický trenér Fitbit Ionic.

Jazyk

Zařízení nepodporuje český jazyk.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa