Všechny prodejny jsou opět otevřeny! Těšíme se na vaši návštěvu.
PROLOGIC
  • PODPĚRY NA PRUTY NA LOV KAPRŮ, DETEKCE ZÁBĚRU Rybolov - FIRESTARTER PRO ALARM KIT 4+1 PROLOGIC - Příslušenství pro rybáře
Kód : 8385132
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
PODPĚRY NA PRUTY NA LOV KAPRŮ, DETEKCE ZÁBĚRU

Signalizátor záběru Firestarter Pro Alarm WL 4+1 s příposlechem PROLOGIC

PROLOGIC
3.4/5
3.4/5
Decathlon
Nový model hlásičů Firestarter, nové vnitřní obvody s nízkou spotřebou energie, lepší vodotěsnost.

Klíčové vlastnosti

Snadné použití Signalizátor stačí zapnout a hned funguje.
Detail výrobku

Technický popis

Firestarter Pro

Nový model hlásičů Firestarter, nové vnitřní obvody s nízkou spotřebou energie, lepší vodotěsnost. Všechny důležité vlastnosti na jednom místě: úrovně tónu, hlasitosti, vysoká citlivost a dioda na noční rybolov.

V balení

Hlásiče:
7 úrovní tónu, 7 úrovní hlasitosti, 5 úrovní citlivosti, funkce nočního osvětlení, 100% vodotěsné, tichý režim, výstup pro svítící indikátory, napájení: jedna 9V baterie. Příposlech: ultra svítivé LED diody, 7 úrovní hlasitosti, tichý režim, systém na úsporu energie, 100 metrů dosah, napájení: jedna 9V baterie.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!