Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Vaše prodejna
nejčastější dotazy

Karta Decathlon

Při nákupu přes účet na e-shopu nebo na prodejně se Zákaznickou kartou Decathlon se Váš nákup automaticky zaznamená na Váš zákaznícky účet. Na výmenu či vrácení produktu již nebudete potřebovat papírové účtenky a máte na ně 90 dní. Navíc, pokud u nás utratíte 6000,- Kč ať už najednou nebo postupně, získáte na e-mail Věrnostní šek v hodnotě 100,- Kč, který je platný na 3 měsíce. Věrnostní program neslouží pro firemní účely. V případě nákupu na firmu se při registraci označte jako podnik/firma (administrativa, sportovní klub, podnik, sdružení, škola, jiné).

Nemusíte! Na pokladně stačí oznámit pouze Váš e-mail, na který máte kartu vytvořenou a můžete čerpat všech jejích výhod.

Veškeré nákupy a přidané účtenky si můžete zobrazit po přihlášení do účtu MyDecathlon a to 7 dní od nákupu. Zvolte -> "MŮJ ÚČET" -> "NÁKUPY"

Dárková karta

Dárkovou kartu můžete zakoupit na jakékoli prodejně Decathlon. Seznam prodejen naleznete zde.

Dárková karta je platná po dobu 2 let od nabití a lze ji uplatnit také postupně na všech našich prodejnách i na e-shopu. Kartu můžete použít na nákup všech produktů i služeb nejen v ČR, ale i v ostatních zemích Evropské Unie s vyjímkou Slovinska a Chorvatska. Kartu je možné uplatnit také v Turecku. Dárkovou kartu není možné prodloužit.

Tyto a další informace o Vaší dárkové kartě naleznete na odkazu zde.

Věrnostní šek

Věrnostní šek je Vám automaticky zaslán na e-mail, pokud na svém účtu MyDecathlon dosáhnete dostatečného počtu bodů. Tento Věrnostní šek můžete uplatnit pouze jednou a to buď online nebo na prodejně. Chcete-li použít Věrnostní šek online, zvolte u volby platby za objednávku možnost Věrnostní šek, kde zadáte číslo a kód Věrnostního šeku. Kód Věrnostního šeku naleznete na svém účtu "Věrnostní program" -> "Mé body a výhody". Hodnota Věrnostního šeku se Vám odečte z celkové částky objednávky. Zbývající hodnota objednávky může být zaplacena libovolnou metodou. Pokud si přejete použít Věrnostní šek na prodejně, můžete si ho vytisknout a předložit při běžném nákupu na pokladně (není možné dodatečně uplatit při převzetí objednávek z e-shopu)

Věrnostní šek je platný po dobu 3 měsíců. Platnost nelze prodloužit.

Přihlašte se do svého zákaznického účtu. A zvolte "Věrnostní program" -> "Mé body a šeky". Klikněte na Věrnostní šek a zvolte vytisknout. Otevře se Vám PDF soubor, kde je číslo Věrnostní šeka zároveň i 4místný internetový kód.

Veškeré Věrnostní šeky jsou evidovány na Vašem MyDecathlon účtu v sekci "Věrnostní program" -> "Mé body a šeky". Věrnostní šek si zde můžete opětovně stáhnout a vytisknout.

Servis, potisky

Ano. Více na stránce Služby zákazníkům. Co se týče servisu jizdních kol, servisujeme pouze kola našich značek. Doporučujeme Vám, vždy před návštěvou kontaktovat danou prodejnu, na které chcete servis využít, kvůli zjištění kapacity a obsazenosti daného servisu.