Vaše prodejna
nejčastěji dotazy

Karta Decathlon

Při nákupu přes účet na e-shopu nebo na prodejně se Zákaznickou kartou Decathlon se Váš nákup automaticky zaznamená na Váš zákaznícky účet. Na výmenu či vrácení produktu již nebudete potřebovat papírové účtenky a máte na ně 90 dní. Navíc, pokud u nás utratíte 6000,- Kč ať už najednou nebo postupně, získáte na e-mail E-voucher v hodnotě 100,- Kč.

Nemusíte! Na pokladně stačí oznámit pouze Váš e-mail, na který máte kartu vytvořenou a můžete čerpat všech jejích výhod.

Veškeré nákupy a přidané účtenky si můžete zobrazit po přihlášení do účtu MyDecathlon a to 7 dní od nákupu. Zvolte -> "MŮJ ÚČET" -> "NÁKUPY"

Dárková karta

Dárkovou kartu můžete zakoupit na jakékoli prodejně Decathlon. Seznam prodejen naleznete zde!.

Dárková karta je platná po dobu 2 let od nabití a lze ji uplatnit také postupně na všech našich prodejnách i na e-shopu. Kartu můžete použít na nákup všech produktů i služeb nejen v ČR, ale i v ostatních zemích Evropské Unie s vyjímkou Slovinska a Chorvatska. Kartu je možné uplatnit také v Turecku.

Tyto a další informace o Vaší dárkové kartě naleznete na tomto odkazu.

E-Voucher

E-voucher je Vám automaticky zaslán na e-mail, pokud na svém účtu MyDecathlon dosáhnete dostatečného počtu bodů. Tento E-voucher můžete uplatnit pouze jednou a to buď online nebo na prodejně. Chcete-li použít E-voucher online, zvolte u volby platby za objednávku možnost E-Voucher a zadejte 16-místný kód a klikněte na tlačítko použít. Hodnota E-voucheru se Vám odečte z celkové částky objednávky. Zbývající hodnota objednávky může být zaplacena libovolnou metodou. Pokud si přejete použít E-voucher na prodejně, můžete si ho vytisknou a předložit při nákupu na pokladně.

E-voucher je platný po dobu 3 měsíců.

Veškeré E-vouchery jsou evidovány na Vašem MyDecathlon účtu v sekci Věrnostní program -> Mé výhody -> Mé šeky. E-voucher si zde můžete opětovně stáhnout a vytisknout.