Prodejny fungují pouze jako výdejní místa internetových objednávek.

Vaše prodejna
nejčastější dotazy

Karta Decathlon

Při nákupu přes účet na e-shopu nebo na prodejně se Zákaznickou kartou Decathlon se Váš nákup automaticky zaznamená na Váš zákaznícky účet. Na výmenu či vrácení produktu již nebudete potřebovat papírové účtenky a máte na ně 90 dní. Navíc, pokud u nás utratíte 6000,- Kč ať už najednou nebo postupně, získáte na e-mail Věrnostní šek v hodnotě 100,- Kč, který je platný na 3 měsíce. Věrnostní program neslouží pro firemní účely. V případě nákupu na firmu se při registraci označte jako podnik/firma (administrativa, sportovní klub, podnik, sdružení, škola, jiné).

Nemusíte! Na pokladně stačí oznámit pouze Váš e-mail, na který máte kartu vytvořenou a můžete čerpat všech jejích výhod.

Veškeré nákupy a přidané účtenky si můžete zobrazit po přihlášení do účtu MyDecathlon a to 7 dní od nákupu. Zvolte -> "MŮJ ÚČET" -> "NÁKUPY"

Dárková karta

Dárkovou kartu můžete zakoupit na jakékoli prodejně Decathlon. Seznam prodejen naleznete zde.

Dárková karta je platná po dobu 2 let od nabití a lze ji uplatnit také postupně na všech našich prodejnách i na e-shopu. Kartu můžete použít na nákup všech produktů i služeb nejen v ČR, ale i v ostatních zemích Evropské Unie s vyjímkou Slovinska a Chorvatska. Kartu je možné uplatnit také v Turecku. Dárkovou kartu není možné prodloužit.

Tyto a další informace o Vaší dárkové kartě naleznete na odkazu zde.

Věrnostní šek

Věrnostní šek je Vám automaticky zaslán na e-mail, pokud na svém účtu MyDecathlon dosáhnete dostatečného počtu bodů. Tento Věrnostní šek můžete uplatnit pouze jednou a to buď online nebo na prodejně. Chcete-li použít Věrnostní šek online, zvolte u volby platby za objednávku možnost Věrnostní šek, kde zadáte číslo a kód Věrnostního šeku. Kód Věrnostního šeku naleznete na svém účtu "Věrnostní program" -> "Mé body a výhody". Hodnota Věrnostního šeku se Vám odečte z celkové částky objednávky. Zbývající hodnota objednávky může být zaplacena libovolnou metodou. Pokud si přejete použít Věrnostní šek na prodejně, můžete si ho vytisknout a předložit při běžném nákupu na pokladně (není možné dodatečně uplatit při převzetí objednávek z e-shopu)

Věrnostní šek je platný po dobu 3 měsíců. Platnost nelze prodloužit.

Přihlašte se do svého zákaznického účtu. A zvolte "Věrnostní program" -> "Mé body a šeky". Klikněte na Věrnostní šek a zvolte vytisknout. Otevře se Vám PDF soubor, kde je číslo Věrnostní šeka zároveň i 4místný internetový kód.

Veškeré Věrnostní šeky jsou evidovány na Vašem MyDecathlon účtu v sekci "Věrnostní program" -> "Mé body a šeky". Věrnostní šek si zde můžete opětovně stáhnout a vytisknout.

Servis, potisky

Ano, servisujeme i sportovní výrobky, které jste nezakoupili u nás, například jízdní kola. Více na stránce Služby zákazníkům. Doporučujeme Vám vždy před návštěvou kontaktovat danou prodejnu, na které chcete servis využít, kvůli zjištění kapacity a obsazenosti daného servisu.