Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Doručení objednávky
nejčastější dotazy

Změna nebo zrušení

Pokud máte vytvořenou objednávku, nelze do objednávky přidat další produkt. Pokud se objednávka ještě nezpracová je možno objednávku zrušit. V takovém případě kontaktujte zákaznický servis telefonicky.

Pokud potřebujete změnit adresu, můžete nás kontaktovat telefonicky nebo přes kontaktní formulář a adresu Vám změníme. Adresu je možné změnit pouze před předáním dopravci. O předání dopravci budete informováni emailem.

Kontaktujte nás telefonicky nebo přes kontaktní formulář , objednávku Vám zrušíme.

Sledování zásilky

S informacemi o doručení Vás bude kontaktovat přepravní společnost PPL/DHL. Po předání dopravci Vám bude zasláno číslo zásilky, díky kterému můžete stav doručení u dopravce sledovat.

S informacema o doručení Vás bude kontaktovat přepravní společnost PPL

Výměny a vrácení

Nepoužité produkty můžete vyměnit/vrátit do 90 dnů.

Produkt není možné vyměnit či vrátit, pokud jste odstranili látkové visačky, kódy RFID apod. Papírové visačky (s cenou, velikostí) výměně či vrácení nebrání.

Produkt můžete vyměnit či vrátit na libovolné prodejně. Pokud tuto možnost nemáte, kontaktujte prosím neprodleně nás zákaznický servis.

Produkt můžete vyměnit či vrátit na libovolné prodejně. Pokud tuto možnost nemáte, kontaktujte prosím neprodleně náš zákaznický servis.

Produkty můžete vrátit či vyměnit na jakékoli prodejně Decathlon. Stačí předložit zákaznickou kartu; list s výčtem produktů, který byl v zásilce nebo fakturu. Fakturu naleznete na svém zákaznickém účtu, kde zvolte: "Můj účet"-> "Mé objednávky" -> "Zobrazit faktury". Zde si vytiskněte fakturu k objednávce, ze které budete produkt vracet.

Na svém zákaznickém účtu zvolte: "Můj účet" -> "Mé objednávky" -> "Vrátit zboží". Zde vyberte objednávku, ze které chcete vyměnit či vrátit produkt. Zvolte "Vytvořit vratku" a vyberte produkt, který vracíte. Následně vyberte vrácené množství a Důvod vrácení.
- Vracíte zboží? Jako Druhou stranu zvolte Vrácení peněz a do poznámky přidejte číslo Vašeho bankovního účtu.
- Chcete zboží vyměnit? Jako Druhou stranu zvolte z nabídky požadovanou velikost.
Vratku potvrďte a vytiskněte dokument, který přiložte k zásilce. Máte 2 možnosti, jak zásilku vrátit na e-shop, viz. body níže.

V zákaznickém účtu vytvořte vratku. Viz. bod výše.

Pokud Vám zásilka byla doručena společností PPL, na Zásilkovnu či prodejnu, můžete využít její bezplatné vrácení přes Zásilkovnu. V posledním kroku vytvoření vratky naleznete kód pro Zásilkovu - 90859467. Tímto kódem se prokažte přímo na pobočce, obsluha Zásilkovny si sama vytiskne štítek, nalepí jej na vrácený balíček a odešle.

Zásilku zabalte a zaneste na Vaši nejbližší Zásilkovnu, kterou naleznete ZDE

V zákaznickém účtu vytvořte vratku. Viz. bod výše.

Zásilku zabalte a libovolným přepravcem (Česká Pošta, GLS...) odešlete na adresu:
DECATHLON Ostrava AVION - E-SHOP
Rudná 3186/73
700 30 Ostrava-jih

Pokud vrátíte celou objednávku, vrátíme Vám také uhrazené poštovné. Náklady za poštovné k nám na e-shop si však zákazník hradí sám.

Na prodejně Vám výměnu (pokud mají produkt skladem) / vrácení provedou okamžitě. Pokud máte zájem o výměnu přes e-shop. Vytvořte si prosím na svém zákaznickém účtu vratku a objednejte produkt nový. Až produkt dorazí skrze Zásilkovnu nebo libovolného dopravce do našeho e-shopu, bude Vám nový produkt zaslán v termínu, který odpovídá době pro dodání klasické objednávky. V případě vrácení produktu proběhne vrácení platby do 14 dnů na Váš bankovní účet po obdržení zásilky zpět na e-shop.

Za tuto nepříjemnost se Vám velice omlouváme. Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Chybu neprodleně napravíme.

Zboží lze vrátit či reklamovat pouze s účtenkou, fakturou nebo zákaznickou kartou, se kterou byl nákup proveden. Pokud již nemáte účtenku, můžete si její kopii opětovně vytisknout na svém profilu "Můj účet" -> "Nákupy", kde naleznete seznam všech Vašich objednávek realizovaných s Vaší zákaznickou kartou. Faktury z objednávek naleznete v profilu "Můj účet" -> "Mé objednávky" -> "Zobrazit faktury". Kopie účtenky vytištěná ze zákaznického profilu MyDecathlon není daňovým dokladem – slouží pouze pro výměnu a reklamaci zboží.

Ano, zboží můžete reklamovat ve všech prodejnách Decathlon.

Služby

Na veškeré zboží zakoupené v našich prodejnách se vztahuje záruka 2 roky, kterou můžete uplatnit v kterékoliv z našich prodejen. Na některé výrobky (kola, posilovací stroje, stoly na stolní tenis, batohy apod.) poskytujeme záruku 5 let, 10 let, či dokonce záruku doživotní. Tyto informace jsou uvedené u jednotlivých produktů.