Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Proč jste se rozhodli začít poskytovat na kola doživotní záruku až teď? Proč ne dříve?

Před přijetím tohoto rozhodnutí jsme na naše kola poskytovali pětiletou záruku. Dokázali jsme dokonale zvládnout celkový výrobní proces. To nám v kombinaci s úrovní kvality, kterou B‘TWIN dosáhl, umožňuje prodloužit tuto záruku na celý život – to platí pro rám, představec, řídítka a pevné vidlice našich kol (výjimku tvoří karbonová kola, na než se i nadále vztahuje záruka pětiletá).

Proč se doživotní záruka nevztahuje na karbonové rámy?

Na karbonové rámy je poskytována pětiletá záruka. To však neznamená, že bychom v budoucnu nemohli tuto záruku rozšířit na doživotní. Karbonové rámy se často využívají v extrémních podmínkách při závodech. Z toho důvodu je prodloužení záruky složitější.

Na některé modely kol se doživotní záruka nevztahuje.

Decathlon je výlučným distributorem výrobků značky B‘TWIN, náležející do koncernu Oxylane Group. Některá kola nabízená v našich prodejnách pocházejí od jiných výrobců. Byla vybrána pro svou kvalitu a kvůli tomu, že jsou určena na zvláštní použití, kterými se značka B‘TWIN nezabývá. Avšak vzhledem k tomu, že výrobní proces těchto kol nemáme plně pod kontrolou, nemůžeme zaručit kvalitu těchto modelů za stejných podmínek jako v případě našich kol. Proto na tyto výrobky poskytujeme i nadále pětiletou záruku na rám a dvouletou na díly a práci.
Doživotní záruka, pětiletá záruka, dvouletá záruka na díly a práci, půl roku od zakoupení… v těchto technických výrazech se člověk snadno ztratí…
Mějte na paměti, že zákonná záruka se vztahuje na vše, že závisí na zemi, kde je uplatňována, a že smluvní záruka, kterou značka B‘TWIN svým zákazníkům poskytuje, je v porovnání se zákonnou zárukou stejná, nebo delší.

Proč se doživotní záruka nevztahuje na sedlovku?

Ačkoliv sedlovka není vystavena takovému opotřebení jako jiné součástky, všimli jsme si, že není vždy používána v souladu s běžným použitím (nejsou vždy dodržena pravidla o minimálním zasunutí, a sedlovka a/nebo rám kola je tak vystaven potenciálnímu poškození).