Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené
Sportovní oblečení a vybavení | Děláme sport dostupnější | Decathlon
doprava
JEDNODUŠE, BEZPEČNĚ, RYCHLE!
ZPŮSOBY DORUČENÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY

DORUČENÍ DOMŮ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2000 Kč
* doprava zdarma se nevztahuje na nadrozměrné výrobky. Po předání objednávky dopravci Vám bude zasláno číslo zásilky pro její sledování.


na prodejnu
Doručení na prodejnu (zdarma)

U objednávek ,,Klikni a vyzvedni” nehradíte žádné poštovné. Jakmile bude objednávka doručena na Vámi zvolenou prodejnu, obdržíte e-mail s číslem objednávky. Zásilka Vám bude vydána po předložení tohoto čísla a nebo nově i pod QR kódem.


Objednávky ,,Klikni a vyzvedni” lze platit pouze online kartou předem nebo kartou při převzetí na prodejně na speciálním platebním terminálu. Tento způsob objednávek nelze platit v hotovosti.

DOPRAVCE PPL
DORUČENÍ PPL DOMŮ (OD 99 KČ)

Jakmile bude zásilka předána dopravci, obdržíte e-mail s odkazem na sledování zásilky.

Dopravce Vám zašle sms s termínem předání. V případě, že se v okamžik doručení nebudete nacházet ve svém bydlišti, dopravce zanechá oznámení o uložení zásilky a pokusí se o nové doručení následující den. PPL uloží zásilku na nejbližší PPL Parcelshop.  Cena je závislá na váze zásilky a způsobu platby.

VÝDEJNÍ MÍSTO PPL
VÝDEJNÍ MÍSTO PPL (OD 99 KČ)

Vyzvedněte si zásilku na nejbližším PPL odběrném místě. Více informací o PPL odběrných místech se dozvíte ZDE. Cena je závislá na váze zásilky a způsobu platby.

ZÁSILKOVNA
Výdejní místa Zásilkoven (OD 69 KČ)

Vyzvedněte si objednávku v nejbližší Zásilkovně. Výdejní místa Zásilkoven najdete ZDE

Max. hmotnost zásilky 10 kg, rozměry zásilky - součet všech tří stran max. 120 cm a jedna strana nesmí být delší než 70 cm.

NADROZMĚRNÉ ZÁSILKY
DORUČENÍ NADROZMĚRNÝCH ZÁSILEK (OD 250 KČ)

Jedná se o zásilky s hmotností nad 30 kg a nadrozměrné produkty jako např. kola, pingpongové stoly, fitness zařízení apod. Objednávka bude doručena k prvním dveřím Vašeho bydliště.

Jakmile bude zásilka předána dopravci, obdržíte e-mail s odkazem na sledování zásilky. Dopravce DHL se s Vámi telefonicky spojí a dohodne čas předání. V případě, že se v okamžik doručení nebudete nacházet ve svém bydlišti, dopravce zanechá oznámení o uložení zásilky a pokusí se o nové doručení následující den. Cena je závislá na váze zásilky, adrese doručení

Nadrozměrné zásilky nelze platit kartou u řidiče při předání.