Prodejny slouží pouze jako výdejní místa internetových objednávek.
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
OLAIAN
 • PLAVKY DÍVČÍ - DÍVČÍ PLAVKY BALI 100 RŮŽOVÉ OLAIAN
 • PLAVKY DÍVČÍ - DÍVČÍ PLAVKY BALI 100 RŮŽOVÉ OLAIAN
 • PLAVKY DÍVČÍ - DÍVČÍ PLAVKY BALI 100 RŮŽOVÉ OLAIAN
 • PLAVKY DÍVČÍ - DÍVČÍ PLAVKY BALI 100 RŮŽOVÉ OLAIAN
 • PLAVKY DÍVČÍ - DÍVČÍ PLAVKY BALI 100 RŮŽOVÉ OLAIAN
Kód : 8544474
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
PLAVKY DÍVČÍ

Dívčí plavky dvoudílné Bali 100 růžové OLAIAN

OLAIAN
4.6/5
4.6/5

Barva : Jasně růžová

Názory zákazníků
Hodnocení velikosti
Pro tuto velikost zatím není hodnocení
Decathlon
 • Doručení na prodejnu Odhadované datum doručení 01/02/2021 Zdarma
 • Odběrné místo Odhadované datum doručení 02/02/2021 69
 • Doručení domů Odhadované datum doručení 02/02/2021 89
Plavky pro dívky začínající se surfováním v malých vlnách u břehu. Dvoudílné plavky pro dívky, horní díl s tenkými, na zádech rovnými ramínky a klasické kalhotky. Ve vlnách dobře drží.

Klíčové vlastnosti

Drží na těle i ve vlnách Střih vhodný do malých vln u břehu.

Technický popis

Začínající surfařka

Pro dívky, které začínají se surfem ve velmi malých vlnách. Surfuje pouze s doprovodem tam, kde stačí. Surfování se věnuje pouze rekreačně pro potěšení. Při učení často padá, ale jen do malých vln. Tyto plavky jsme vyvinuli pro malé surfařky, které se s vlnami teprve seznamují. Jsou navrženy tak, aby dobře držely na těle.

Pro koho jsou určeny?

Dvoudílné plavky Bali navržené pro malé surfařky, které sportují pro zábavu a se surfem začínají. Podprsenka s úzkými ramínky ve vlnách dobře drží. Plavky lze snadno složit do malé kapsičky, takže je lze kdykoliv mít s sebou.

Určení velikosti dívčích plavek

Při navrhování plavek v Decathlonu pro mladé surfařky bereme ohled na jejich růst a proto při uvádění velikostí zohledňujeme vždy výšku dítěte, protože samotný věk nezaručuje, že oblečení dobře padne. Například dvě desetileté dívky mohou mít totiž zcela rozdílnou výšku, hmotnost a postavu. Vždy také doporučujeme zkoušení v kabince.

Tabulka velikostí dívčích plavek

Na etiketách našich plavek uvádíme údaj věku a zároveň výšku postavy. 4/5 let: 105 až 114 cm.
5/6 let: 115 až 124 cm.
7/8 let: 125 až 132 cm.
8/9 let: 133 až 142 cm.
10/11 let: 143 až 150 cm.
12/13 let: 151 až 160 cm.
14/15 let: 161 až 169 cm.

Výběr velikosti

Ve vodě se plavky mírně roztáhnou, takže musí perfektně přiléhat k tělu. Dbejte proto na výběr správné velikosti. Při zkoušení v kabince musí plavky dobře přiléhat k tělu, měla byste cítit, že vám zpevňují postavu. Elastan obsažený v některých materiálech našich plavek ve vodě částečně povolí.

Testování odolnosti ve vlnách

Navrhujeme takové plavky, aby dokonale držely na těle i ve vlnách. Pro testování zveme vždy alespoň 12 surfařek s různými postavami, které procházejí testováním v bazénu v rámci našeho vývojového střediska v Hendaye. Cílem tohoto testování je zprostředkovat situaci, při které je surfařka spláchnuta vlnou. V případě kladného výsledku, pokračujeme surfováním na moři pro testování v reálných podmínkách.

Přejete si plavky vyměnit?

Nevyhovuje vám velikost nebo model? Přejete si výrobek vyměnit v nejbližším obchodě Decathlon? Žádný problém, jen z plavek pro případ výměny nesmíte odstřihnout etiketu.

Olaian, značka Decathlonu pro surfování

Olaian se sídlem v Hendaye na jihozápadě Francie je nová značka společnosti Decathlon pro vybavení na surf. V našem vývojovém středisku, které se nachází blízko u moře, můžeme v jednom dni navrhnout plavky a otestovat je přímo v moři, abychom ověřili jejich odolnost ve vlnách.

Co je značka Olaian?

Surfovací značka Tribord se nyní v Decathlonu nabízí pod novým jménem Olaian, a je vyhrazena pro vybavení na surfing, bodyboarding a skimboarding. Všechny naše výrobky pro surfování budou postupně přejmenovány. Logo na vašem výrobku se proto může lišit od loga na ilustračním obrázku.

Známka umožňující porovnat ekologickou šetrnost výrobku

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd.). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy, a přispívá tak k ochraně životního prostředí. Více na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Hlavní materiál
82% polyester, 18% elastan
Hlavní podšívka
100% polyester
Rady k údržbě Po použití opláchněte čistou vodou..
Doporučení pro praní
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky
Omezení v používání Nevhodné do chlorované vody.

Naše závazky

Testování výrobku Tento výrobek byl testován laboratorně i při praktickém použití ve středisku v Hendaye, testy potvrdily jeho kvalitu při provozování sportů: jednalo se o testy pružnosti a stability materiálu, stálosti barev a odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chloru, slunečnímu záření a testy životnosti i po několika praních.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi