Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
FORCLAZ
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Kempování - DEZERT CRUMBLE JABLKO BANÁN FORCLAZ - Vybavení na kempování
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Kempování - DEZERT CRUMBLE JABLKO BANÁN FORCLAZ - Vybavení na kempování
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Kempování - DEZERT CRUMBLE JABLKO BANÁN FORCLAZ - Vybavení na kempování
Kód : 8553377
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK

Dezert crumble jablko banán 70 g FORCLAZ

FORCLAZ
4.2/5
Decathlon
až do 99 - %

od

99**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. 1 980 / Kg DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
99 - %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow99**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. 1 980 / Kg DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
Vyzvednout na prodejně
Dezert určený na dodání energie při náročném treku. Hmotnost minimálně: 70 g. 386 kcal energie ve 100 g (dehydrovaný výrobek váží 50 g). Celková hmotnost v hydratovaném stavu: 150 g.

Klíčové vlastnosti

Snadné použití Rychlá a snadná příprava (3–5 min) díky odměrce na vnitřní straně.
Energetická hodnota 386 kcal na 100 g v dehydratovaném a 150 g v hydratovaném stavu.
Snadný přenos Rozměry sáčku: 15 × 15 × 2,5 cm. Celková hmotnost: 70 g.

Technický popis

Návod k použití

Otevřete sáček a přibližte oba okraje k sobě tak, aby se dotkly. Dno sáčku se tak otevře do podoby hlubokého talíře. Přilijte 100 ml horké nebo vroucí vody (do úrovně 3) a lžící zamíchejte. Sáček uzavřete. Během rehydratace sáček pravidelně protřepávejte. Vyčkejte 3 až 5 minut. Otevřete, promíchejte a můžete konzumovat. Crumble lze zalít i studenou vodou nebo mlékem – v takovém případě počkejte déle.

Dehydratace, nebo lyofilizace?

Většina potravin v naší nabídce je lyofilizovaná (vyjma koření, rýže a těstovin). Jedná se o způsob sublimace (přechod vody z pevného skupenství přímo do plynného). Díky tomu lze zachovat všechny výživové vlastnosti vybraných přísad (na rozdíl od dehydratačních procesů). A co je zejména důležité, chuť potravin zůstane zachována a je možné použít menší množství konzervačních látek.

Jak jsou výrobky připravovány?

Naše nabídka lyofilizovaných pokrmů je vyrobena ve Francii. Hovězí maso (z francouzských chovů) se vaří při nízké teplotě (kolem 70 °C) po dobu 45 minut až 1 hodiny a poté je dehydratováno. Další přísady (škroby apod.) podstupují lyofilizaci zvlášť. Všechny přísady se poté smíchají a podle receptu se přidá koření a aromatické byliny. Celá směs se následně vsype do uzavíratelných sáčků.

Hmotnost a rozměry

Hmotnost v rehydratovaném stavu: 150 gramů. Hmotnost v suchém stavu: 50 g. Rozměry: 15 × 15 × 2,5 cm. Hmotnost: 70 gramů vč. sáčku.

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty: 50 g | 100 g.
Energetické hodnoty: 816 kJ - 193 kcal | 1 632 kJ - 386 kcal.
Tuky: 1,9 g | 3,8 g,
z toho nasycené mastné kyseliny: 1,7 g | 3,4 g.
Saracharidy: 41,0 g | 83,0 g,
z toho cukry: 32 g | 63 g.
Proteiny: 1,4 g | 2,8 g.
Sůl: 0,1 g | 0,2 g.

Hmotnost

0,07 kg
Celková hmotnost

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení Příprava dezertu crumble s jablky a banánem. Složení: jablečné plátky 31,2 % (jablko 65 %, kukuřičný škrob, cukr, emulgátor: slunečnicový lecitin), banánové plátky 31,2 %, crumble 20 % (pšeničná mouka*, cukr, kokosový olej, emulgátory: pyrofosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný, sůl), cukr. * Obsahuje lepek. Může obsahovat stopy: vajec, mléka, sulfátů, celeru, ryb, korýšů, sezamu, ořechů, hořčice, měkkýšů, sóji.
Rady pro skladování Skladujte na suchém a chladném místě.

Naše závazky

Schváleno Všichni vývojáři měli možnost tento pokrm vyzkoušet během jeho vývoje, ale i během túr do masivu Mont Blanc. Právě zde se totiž nacházejí kanceláře značky Forclaz – značky výrobků na treking v rámci prodejen Decathlon. Dehydratovaný dezert nakonec schválila pro prodej naše odbornice na výživu a skupina hodnotitelů.
Testování výrobku Všechny naše potravinářské výrobky jsou testovány v každé fázi svého vývoje. Na testech se podílejí naše týmy společně se spotřebiteli, abychom tak mohli dostát jejich očekávání.

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?

Pokud jste si tento produkt nevybrali, podívejte se na další zajímavé produkty z kategorie kempování. Základem je kvalitní stan. Máme v nabídce modely pro všechny možné účely. Dále se můžete podívat na nejrůznější přístřešky, které vás ochrání před sluncem na pláži nebo před deštěm během pobytu v kempu. Nezapomeňte se na váš pobyt v kempu vybavit také kvalitním spacákem, protože ten rozhoduje o pohodlí během noci. Kvalitní kempingová matrace nebo samonafukovací karimatka vás zase ochrání před nerovnostmi a zimou od země. A konečně, po celodenním výletu je důležité správné a dostatečné doplnění energie. zkuste něktré z našich turistických instantních jídel, které si můžete připravit v ešusu na některém z našich kempingových vařičů.