S OHLEDEM NA USNESENÍ VLÁDY ČR JSOU NAŠE PRODEJNY DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENY A VÝDEJ OBJEDNÁVEK NENÍ NA PRODEJNÁCH MOŽNÝ. ZBOŽÍ Z ESHOPU DORUČÍME K VÁM DOMŮ.
DOMYOS
soldesprix
  • OBLEČENÍ CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ Cvičení pro děti - DĚTSKÉ LEGÍNY 100 NA CVIČENÍ DOMYOS - Oblečení pro děti od 1 do 6 let
Kód : 8516713
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
OBLEČENÍ CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ

Dětské legíny 100 na cvičení šedé DOMYOS

DOMYOS
Decathlon
až do 99 -30 %

od

69**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od 24/03/2020 Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od 24/03/2020 do vyčerpání zásob.
Legíny navržené speciálně pro malé děti na cvičení. Tyto pohodlné a pružné legíny s 95% podílem bavlny ve vaší výbavě nesmí chybět, poskytnou dítěti naprostou volnost pohybu! Navíc se snadno oblékají, takže váš potomek bude samostatnější.

Klíčové vlastnosti

Hebkost Materiál z bavlny je maximálně pohodlný.
Pružnost Příměs elastanu je zárukou pohodlí.
Držení na těle Y Pružný pas zajišťuje dobré zpevnění a snadné oblékání.

Technický popis

Nezbytný doplněk

Během cvičení by vašemu malému šampionovi nic nemělo bránit v pohybu. Pořiďte mu proto ideálně tričko, mikinu, kterou si může v případě potřeby svléknout, a také kalhoty nebo legíny. Legíny 100 složené převážně z bavlny a dostupné v rozličných barvách jsou ideálním společníkem na začátky se cvičením a zábavné rozvíjení psychomotoriky.

Pružnost

Legíny 100 obsahují tak akorát velký podíl elastanu, jsou proto pružné a kopírují každý pohyb dítěte. Malému sportovci tak nic nebude bránit v pohybu ani ho rušit během kotrmelců či skákání na trampolíně. Pružný materiál zároveň usnadňuje oblékání, dítě tak může být samostatnější a nemusí před začátkem lekce ztrácet čas!

Samostatnost

Je důležité, aby se děti naučily samy oblékat, proto jsou legíny 100 pružné a snadno se navlékají. Třebaže si ze začátku děti možná nebudou vědět rady, jak do legín strčit nohy, nakonec to zvládnou, aniž by oděv poškodily. Legíny mají dále pas na gumu, který nevyžaduje žádné utahování, aby oděv nepadal. Děti si tak nebudou muset kalhoty neustále vytahovat!

Pohodlí

Legíny obsahují 95% podíl bavlny a mají pružný pas, pro děti jsou tak velmi pohodlné. Dobře kryjí nohy a kopírují každý jejich pohyb, takže se váš potomek může soustředit jen a pouze na cvičení. Legíny 100 představují základ na začátky se cvičením.

Jak dítě na cvičení obléct?

Pro pohodlné cvičení neváhejte zvolit výrobky Domyos – tričko, kalhoty či legíny a mikinu, kterou si dítě může za vyšších teplot svléknout. Cílem je, aby se dítě mohlo volně pohybovat, cítilo se pohodlně a nemuselo si během cvičení vytahovat kalhoty či stahovat tričko. Legíny 100 jsou v tomto směru ideální volbou! V kombinaci s těmi správnými teniskami si dítě cvičení užije na maximum!

Víte, v čem spočívá cvičení s nejmenšími?

Toto zábavné cvičení je vhodné pro děti od 12 měísců do 6 let a spočívá v překonávání překážkových drah postavených ze speciálních pomůcek. Dítě se díky kladinkám, tunelům, měkkým podložkám, trampolíně atd. učí skákat, plazit se, držet rovnováhu a celkově rozvíjet motoriku. Tato sympatická aktivita bývá velmi zábavná, provozuje se doma či v klubu, ve vnitřních prostorách i venku.

Příznivé účinky cvičení

Věnujete se se svým dítětem cvičení? Věděli jste, že tato zábavná aktivita ve skutečnosti přispívá i k psychomotorickému rozvoji dítěte? Díky provádění různých cviků a objevování nových pohybů si děti zlepšují držení rovnováhy, rozvíjí si motoriku a koordinaci pohybů, zkrátka lépe poznávají své tělo a jeho možnosti! Skvělý způsob, jak jim posílit sebedůvěru.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Hlavní materiál
05.00% elastan, 95.00% bavlna
Rady k údržbě Perte obrácené naruby. Před prvním použitím umyjte/vyperte. Nečistěte chemicky. Žehlete z rubové strany.
Doporučení pro praní
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte
Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky

Naše závazky

Testování výrobku Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Záruka 2 roky

Vaše hodnocení

Hodnocení našich týmů

Otázky & odpovědi