DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 KČ ZDARMA* | VRÁCENÍ PRODUKTU ZDARMA
ARTENGO

Výjimečně odolná obuv!

/common/3Dpictures/a/e080c9779a0e47d28a180b4414230731.zip/index.html
Kód : 8351633

DĚTSKÁ TENISOVÁ OBUV 760

Určeno pro děti začínající nebo příležitostně hrající tenis a na tělocvik. Na všechny typy povrchu. Univerzální tenisová obuv s tkaničkami a suchým zipem. Odolná gumová podrážka s výztuhou. Nezanechává šmouhy. Ideální na aktivně strávený den.

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

TECHNICKÝ POPIS

Prodyšnost

Jazyk ze síťoviny a perforovaný svršek pro dobré odvětrávání. Síťovina je syntetický materiál, díky němuž je obuv lehká a prodyšná.

SLOŽENÍ/RADY

Složení
Svršek:
05.00% pryž, 90.00% polyuretan, 05.00% polyester
Podešev:
100.00% pryž
Podšívka:
100.00% polyester
Rady k údržbě Čistěte mýdlovou vodou pomocí měkkého kartáče.
Rady pro skladování Po použití skladujte obuv na větraném a suchém místě.

NAŠE ZÁVAZKY

Schválil Obuv je velmi lehká a poskytuje skvělé tlumení došlapu. Je rovněž odolná, udrží tedy krok s aktivními dětmi po celý den (od hodiny školního tělocviku po tenisový zápas). Obuv 760 mezi našimi dětskými hodnotiteli velmi zabodovala, a to zejména díky svému modernímu vzhledu a barvám.
Testování výrobku Před uvedením na trh se naše obuv testuje. Laboratorními testy se zkoumá vytržení šněrovacích oček a pásků, lepení, toxicita materiálů, odolnost vůči UV záření, odolnost podešve a svršku vůči oděru a rychlost opotřebení produktu. Praktické testy mají za úkol ověřit vlastnosti obuvi za reálných podmínek hry. Obuv je testována velmi aktivními dětmi, aby prokázala,že obstojí při tenisovém zápase či při školním tělocviku.
Záruka 2 roky

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ

OTÁZKY & ODPOVĚDI